Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowe trybuny i zwycięstwo

Przecięcie wstęgi, nowe trybuny, a przede wszystkim zwycięski mecz - kibice piłkarzy z Dębowca nie mogli w niedzielę (03.04.11) narzekać. Przed meczem LKS "Strażak" Dębowiec - LKS "Zryw" Bąków sołtys Dębowca i prezes klubu "Strażaków" przecięli symboliczną wstęgę.

Trybuny liczą łącznie 92 miejsca siedzące. Kosztowały 23.017 zł, a pieniądze na ich sfinansowanie pochodziły z Funduszu Sołeckiego.

Po uroczystym otwarciu rozegrany został mecz piłki nożnej w klasie „A” LKS "Strażak" Dębowiec - LKS "Zryw" Bąków, więc przybyli kibice mogli od razu sprawdzić walory nowych trybun: - W przerwie meczu młodzież klubowa wraz z Sekretarzem klubu rozdawali darmowo wszystkim kibicom „Strażaka” komplet sześciu różnych nalepek z logiem klubu - opisuje niedzielny mecz na Kontakt24 nasz czytelnik.

Za darmowe naklejki kibice odwdzięczali się wolnymi datkami, które w całości zostaną przekazane na klubową młodzież: - Łącznie tego dnia udało się zebrać 313 zł, za co młodzież oraz Zarząd Klubu kibicom bardzo dziękuje - pisze na Kontakt24 użytkownik "zeten".

Zobacz więcej zdjęć>>>

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: