Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowa grupa motocyklowa z SCI zakończyła sezon

W sobotę (19.10) motocykliści ze Śląska i nie tylko spotkali się na płycie cieszyńskiego rynku, by oficjalnie zakończyć sezon. Był to pierwszy tego typu zlot i można go podsumować jako udany. Dopisała nie tylko pogoda, ale także frekwencja.

Wielkanocne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Cieszynie to już tradycja, ale oficjalnego zakończenia nie było. Nowa grupa motocyklowa "Motocykliści i Motocyklistki z SCI" postanowiła to zmienić. W sobotę (19.10) na cieszyńskim rynku przy wsparciu m.in. grupy Stelaki, zorganizowano I zakończenie sezonu motocyklowego. Zakończenia nigdy nie było i ktoś rzucił hasło, aby takie wydarzenie zorganizować – przyznaje Magdalena Kafka motocyklistka działająca w nowej grupie.

Motocykliści przyjechali do Cieszyna nie tylko z naszego terenu. Można było zobaczyć tablice rejestracyjne z różnych zakątków woj. śląskiego, a także z  Opola, Kędzierzyna-Koźla itd. Spotkali się na rynku w Cieszynie, a później wyruszyli w kierunku Ustronia. Wydarzenie to połączono z akcją charytatywną. Fundacja charytatywna we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie zbierała środki na zakończenie budowy ośrodka dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w Bażanowicach. Udało im się zebrać 1017,80 zł

Grupa "Motocykliści i Motocyklistki z SCI" została założona w tym roku w Wielką Sobotę i cały czas się rozwija. Aktualnie mamy 415 członków. Można się dopisać. Chętnie przyjmiemy do naszego grona wszystkich motocyklistów. Organizujemy spotkania, wspólne wyjazdy, integrujemy się – przyznał w rozmowie z OX.Pl Dawid Mocha – motocyklista należący do grupy.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-10-21 22:07:09
kierowca_bombowca: Ilu przeżyło sezon? Ilu mogło przeżyć sezon ?
2019-10-22 19:22:18
krzysztof.nn: parę dni temu dwóch c u d e m przeżyło po szarży na "zakręt idiotów" w Bielsku
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: