Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nika ze Skoczowa szuka dobrych ludzi

Dzisiaj razem ze "Stowarzyszeniem AS" przedstawiamy młodą Nikę ze Skoczowa. To dwuletnia sunia, która kocha ludzi. Jaka jest jej historia? Kto ją przygarnie?

Nika mieszkała dotychczas ze wspaniałą rodziną. Młodzi ludzie uratowali ją jako szczeniaka i pokochali całym sercem. Niestety teraz są zmuszeni znaleźć jej nowy dom. Jest to dla nich bardzo trudne, ale niestety nie mają innego wyjścia. Szukają więc dobrych ludzi dla psa, który jest chodzącym ideałem. Jest pięknym czworonogiem, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach.

Nika ma same zalety i jest wspaniałym członkiem rodziny. To bardzo radosny, zdrowy i przyjacielski piesek. Uwielbia dzieci i pieszczoty. Lubi spacery, szaleństwo i zabawę. Jest bardzo oddana i wdzięczna. Nawet obcych traktuje jak przyjaciół. Dzieciom - nawet tym najmłodszym pozwala na wiele, nie zdarzyło się nawet, żeby próbowała warknąć, choć dzieci tarmosiły ją za uszy i ogon. Z innymi pieskami bawiłaby się najchętniej cały czas. Kto ją przygarnie?

Nika jest zaszczepiona, odrobaczona, zadbana i bardzo ułożona. Nie traci nadziei na znalezienie nowych właścicieli, którym będzie mogła się odwdzięczyć całym swoim psim sercem. Szukamy dla niej miejsca, w którym będzie się mogła ogrzać emocjonalnym ciepłem domowego ogniska wraz z kochającą ją rodziną z dzieckiem /dziećmi. Sunia przebywa obecnie w Skoczowie. Przed adopcją wymagana jest wizyta. Kontakt - "Stowarzyszenie AS" - Barbara tel/SMS - 502-242-904.

AP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-29 16:13:30
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2020-11-29 19:24:56
utopiec: megan: Może sama zaadoptujesz?
2020-11-29 21:53:29
hycel: Dlaczego ten piesek ma uszy od zająca?
2020-11-29 21:58:14
megan: Bardzo chętnie, od wielu lat mój dom jest otwarty dla zwierząt niechcianych. W tej chwili mieszkam z dwoma zwierzakami zabranymi wprost z ulicy, przy czym obaj chłopcy trafili do mnie w stanie zagrożenia życia (jeden zagłodzony z zapaleniem trzustki, drugi ze złamaną szczęką, odwodniony tak mocno, że niestety ma problemy z nerkami). Nad następną adopcją trzeba się więc dobrze zastanowić. Jeśli jednak znowu zwierzę potrzebujące trafi pod moje drzwi na pewno zostanie przyjęte z otwartymi rękami. Rekordzista w domu moich rodziców mieszkał przez 18 lat w dobrym zdrowiu, po schronisku w Bielsku-Białej. A więc zachęcam innych "nie kupuj-ADOPTUJ", zwierzęta przygarnięte jako dorosłe kochają tak samo, a może bardziej.
2020-11-29 23:02:52
utopiec: Dlaczego ma uszy zająca? Żeby z daleka usłyszał hycla. megan: Z Bielska mam już drugą sunie. Pierwszą dostałem od znajomych. Niestety. Niestety, ale nie mogę pozwolić sobie na więcej. Mam nadzieje że ta psina nie będzie długo czekać na kogoś kto jest gotów ją pokochać.
2020-11-30 07:31:08
hycel: Myślałem, że ma duże uszy tylko po to, żeby uciekać i na czas schować się przed złodziejami i w porę usłyszeć, że żarcie mu ktoś niesie.
2020-11-30 09:21:48
MILANELLO: Warto adoptować zwierzęta Tyle ich czeka na dom Sam mam psiaka z schroniska i jest kochany
2020-11-30 09:51:25
pikador40: Wszystko za chipowac a komus kto go zostawi wszczepic covida i problem z glowy
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: