Niezły start biegaczy w Kremnicy
28.03.2007 0:00
W miniony weekend w słowackiej miejscowości Kremnica rozegrano 61. Memoriał Bazroukova w biegach narciarskich.
Pierwszego dnia imprezy z niezłej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy. W biegu łączonym kobiet na dystansie 10 km piąte miejsce zajęła Magdalena Ligocka (MKS Istebna) co dało jej drugą lokatę w gronie juniorek.
W zmaganiach mężczyzn piąty był Mariusz Michałek (AZS AWF Katowice). W rywalizacji juniorów Michałek uplasował się na trzeciej pozycji.
Drugiego dnia imprezy rozegrano biegi sprinterskie. Niestety, żadnemu z naszych zawodników nie udało się przebrnąć eliminacji.
Wyniki:
DZIEŃ I - 24.03.2007
Kobiety - bieg łączony na 10 km (5 km techniką klasyczną + 5 km techniką dowolną)
Juniorki - bieg łączony na 10 km (5 km techniką klasyczną + 5 km techniką dowolną)
Mężczyźni - bieg łączony na 20 km (10 km techniką klasyczną + 10 km techniką dowolną)
Juniorzy - bieg łączony na 20 km (10 km techniką klasyczną + 10 km techniką dowolną)
DZIEŃ II - 25.03.2007
Kobiety - Sprint
Finał A
1. Katarina Garajova (Słowacja)
2. Eva Nyvlotva (Czechy)
3. Marcela Marcisz (Polska)
4. Barbora Blaskova (Słowacja)
Finał B
5. Daniela Kotschova (Słowacja)
6. Barbora Krskova (Czechy)
7. Beata Szymańczak (Polska)
8. Klara Moravcova (Czechy)
...
13. Katarzyna Kubalok (Polska) - eliminacje
15. Magdalena Ligocka (Polska) - eliminacje
Eliminacje
Mężczyźni - Sprint
Finał A
1. Dusan Kozisek (Czechy)
2. Ales Razym (Czechy)
3. Ondrej Horyna (Czechy)
4. Matus Trnka (Słowacja)
Finał B
5. Martin Otcenas (Słowacja)
6. Jakub Sikora (Czechy)
7. Maciej Staręga (Polska)
8. Davorin Skvaridlo (Słowacja)
...
20. Sebastian Gazurek (Polska) - eliminacje
28. Sławomir Jałowiczor (Polska) - eliminacje
Eliminacje
Pierwszego dnia imprezy z niezłej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy. W biegu łączonym kobiet na dystansie 10 km piąte miejsce zajęła Magdalena Ligocka (MKS Istebna) co dało jej drugą lokatę w gronie juniorek.
W zmaganiach mężczyzn piąty był Mariusz Michałek (AZS AWF Katowice). W rywalizacji juniorów Michałek uplasował się na trzeciej pozycji.
Drugiego dnia imprezy rozegrano biegi sprinterskie. Niestety, żadnemu z naszych zawodników nie udało się przebrnąć eliminacji.
Wyniki:
DZIEŃ I - 24.03.2007
Kobiety - bieg łączony na 10 km (5 km techniką klasyczną + 5 km techniką dowolną)
1 | Eva Skalnikova | Czechy | 36.07,9 | 19.04,4 + 17.03,5 |
2 | Katarina Grajkova | Słowacja | 36.38,8 | 19.48,9 + 16.49,9 |
3 | Eva Nyvltova | Czechy | 37.00,3 | 19.38,7 + 17.21,6 |
4 | Klara Moravcova | Czechy | 37.29,9 | 19.39,3 + 17.50,6 |
5 | Magdalena Ligocka | Polska | 37.40,8 | 19.46,7 + 17.54,1 |
6 | Martina Chrastkova | Czechy | 37.44,8 | 19.47,5 + 17.57,3 |
7 | Kinga Bieszczad | Polska | 38.15,3 | 19.52,3 + 18.23,0 |
8 | Barbara Plaskova | Słowacja | 38.19,9 | 20.06,0 + 18.13,9 |
9 | Katarina Johansen | Słowacja | 38.23,3 | 19.34,8 + 18.48,5 |
10 | Barbora Krskova | Czechy | 38.24,4 | 19.44,8 + 18.39,6 |
11 | Katarzyna Kubalok | Polska | 38.49,5 | 19.45,7 + 19.03,8 |
Juniorki - bieg łączony na 10 km (5 km techniką klasyczną + 5 km techniką dowolną)
1 | Katarina Grajkova | Słowacja | 36.38,8 | 19.48,9 + 16.49,9 |
2 | Magdalena Ligocka | Polska | 37.40,8 | 19.46,7 + 17.54,1 |
3 | Kinga Bieszczad | Polska | 38.15,3 | 19.52,3 + 18.23,0 |
4 | Barbara Plaskova | Słowacja | 38.19,9 | 20.06,0 + 18.13,9 |
5 | Barbora Krskova | Czechy | 38.24,4 | 19.44,8 + 18.39,6 |
6 | Katarzyna Kubalok | Polska | 38.49,5 | 19.45,7 + 19.03,8 |
Mężczyźni - bieg łączony na 20 km (10 km techniką klasyczną + 10 km techniką dowolną)
1 | Ales Razym | Czechy | 1:01.39,5 | 32.13,6 + 29.26,0 |
2 | Ondrej Horyna | Czechy | 1:01.41,4 | 32.14,9 + 29.26,5 |
3 | Dusan Kozisek | Czechy | 1:01.50,9 | 32.14,2 + 29.36,7 |
4 | Martin Otcenas | Słowacja | 1:01.58,7 | 32.12,1 + 29.46,6 |
5 | Mariusz Michałek | Polska | 1:02.14,5 | 32.12,9 + 30.01,6 |
6 | Zbynek Valousek | Czechy | 1:02.53,9 | 33.13,7 + 29.40,2 |
7 | Vladislav Razym | Czechy | 1:02.54,2 | 33.14,4 + 29.39,8 |
8 | Jiri Rocarek | Czechy | 1:03.51,8 | 33.19,6 + 30.32,2 |
9 | Jan Hamr | Czechy | 1:04.22,8 | 33.22,3 + 31.00,5 |
10 | Michal Albani | Czechy | 1:04.34,2 | 33.23,0 + 31.11,2 |
. | . | ... | ... | ... |
- | Sławomir Jałowiczor | Polska | DNF | ... |
Juniorzy - bieg łączony na 20 km (10 km techniką klasyczną + 10 km techniką dowolną)
1 | Ondrej Horyna | Czechy | 1:01.41,4 | 32.14,9 + 29.26,5 |
2 | Martin Otcenas | Słowacja | 1:01.58,7 | 32.12,1 + 29.46,6 |
3 | Mariusz Michałek | Polska | 1:02.14,5 | 32.12,9 + 30.01,6 |
4 | Vladislav Razym | Czechy | 1:02.54,2 | 33.14,4 + 29.39,8 |
5 | Michal Albani | Czechy | 1:04.34,2 | 33.23,0 + 31.11,2 |
6 | Peter Mlynar | Słowacja | 1:05.35,2 | 33.26,7 + 32.08,5 |
. | . | ... | ... | ... |
- | Sławomir Jałowiczor | Polska | DNF | ... |
DZIEŃ II - 25.03.2007
Kobiety - Sprint
Finał A
1. Katarina Garajova (Słowacja)
2. Eva Nyvlotva (Czechy)
3. Marcela Marcisz (Polska)
4. Barbora Blaskova (Słowacja)
Finał B
5. Daniela Kotschova (Słowacja)
6. Barbora Krskova (Czechy)
7. Beata Szymańczak (Polska)
8. Klara Moravcova (Czechy)
...
13. Katarzyna Kubalok (Polska) - eliminacje
15. Magdalena Ligocka (Polska) - eliminacje
Eliminacje
1 | Katarina Garajova | Słowacja | 2.03,3 |
2 | Eva Nyvltova | Czechy | 2.09,0 |
3 | Daniela Kotschova | Słowacja | 2.10,1 |
4 | Beata Szymańczak | Polska | 2.12,3 |
5 | Barbara Blasova | Słowacja | 2.14,0 |
6 | Klara Moravcova | Czechy | 2.14,6 |
6 | Marcela Marcisz | Polska | 2.14,6 |
8 | Barbora Krskova | Czechy | 2.15,3 |
9 | Anna Staręga | Polska | 2.15,4 |
10 | Martina Chrastkova | Czechy | 2.16,5 |
. | ... | ... | ... |
13 | Katarzyna Kubalok | Polska | 2.18,2 |
15 | Magdalena Ligocka | Polska | 2.19,4 |
Mężczyźni - Sprint
Finał A
1. Dusan Kozisek (Czechy)
2. Ales Razym (Czechy)
3. Ondrej Horyna (Czechy)
4. Matus Trnka (Słowacja)
Finał B
5. Martin Otcenas (Słowacja)
6. Jakub Sikora (Czechy)
7. Maciej Staręga (Polska)
8. Davorin Skvaridlo (Słowacja)
...
20. Sebastian Gazurek (Polska) - eliminacje
28. Sławomir Jałowiczor (Polska) - eliminacje
Eliminacje
1 | Ales Razym | Czechy | 1.50,3 |
2 | Dusan Kozisek | Czechy | 1.50,7 |
3 | Davorin Skvaridlo | Słowacja | 1.51,5 |
4 | Martin Otcenas | Słowacja | 1.51,6 |
5 | Ondrej Horyna | Czechy | 1.52,8 |
6 | Matus Trnka | Słowacja | 1.53,1 |
7 | Martin Zach | Czechy | 1.53,8 |
8 | Maciej Staręga | Polska | 1.54,0 |
9 | Jakub Filipko | Słowacja | 1.54,1 |
10 | Jakub Sikora | Czechy | 1.54,8 |
. | ... | ... | ... |
20 | Sebastian Gazurek | Polska | 1.59,1 |
28 | Sławomir Jałowiczor | Polska | 2.02,7 |
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: