Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nietypowy sylwester. Sylwester w ... Nowy Rok

Sposobów na spędzanie sylwestra jest wiele. Przedstawimy Wam kilka nietypowych pomysłów na spędzenie tej niezwykłej nocy.

Większość z nas lubi klimat sylwestrowej nocy  - zabawy, tańca, składanych sobie życzeń i sztucznych ogni. Jednak nie wszyscy mogą o tak późnej porze podziwiać fajerwerki. Właśnie z myślą o najmłodszych, seniorach, rodzinach z dziećmi włodarze Czeskiego Cieszyna podobnie jak przed rokiem przesunęli sylwestra na Nowy Rok.  – W tamtym roku Czeski Cieszyn przesunął tradycyjny pokaz sztucznych ogni z północy w sylwestra na Nowy Rok. Wydarzenie to cieszyło się większym zainteresowaniem niż tradycyjny pokaz o północy. Wyszliśmy w ten sposób naprzeciw rodzinom z dziećmi i seniorom, którzy nie świętują nocą po ulicach. Co więcej, tradycyjny pokaz nakładał się kiedyś z podobnym po drugiej stronie rzeki – tłumaczy Dorota Havlíková, rzeczniczka prasowa Czeskiego Cieszyna.

Pokaz sztucznych ogni odbędzie się zatem w noworoczny wieczór o 18.00 na brzegu Olzy pomiędzy mostami Przyjaźni i Wolności. Dla najmłodszych może to być okazja do świętowania Nowego Roku, a dla niektórych sylwestrowych imprezowiczów – szansa na powtórkę.

 

Zobacz więcej informacji sylwestrowych, ofert imprez na sylwestra, porad związanych z końcem roku:


vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: