Niesyt wśród najlepszych koszykarek w kraju
Ogromne wyróżnienie dla zawodniczki, ale i dla klubu TRS Siła Ustroń. Milena Niesyt, która w bieżącym sezonie jest najlepiej punktującą koszykarką w drużynie młodziczek (U-13), a z kadrą Śląska sięgnęła po złoty medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, otrzymała powołanie do Cetniewa, gdzie miał miejsce prestiżowy FIBA YDF Talent Camp.
- W dniach 19-22 marca trenowali tam najlepsi i najbardziej perspektywiczni zawodnicy z całej Polski (16 dziewczyn i chłopców). Milena znalazła się w tym gronie i to najlepsze potwierdzenie jej pracy, zaangażowania i talentu. To moment, który pokazuje, że nasza droga szkoleniowa ma sens i przynosi efekty! Przez kilka dni zawodnicy rozwijali swoje umiejętności techniczne, motoryczne i mentalne, pracując pod okiem trenerów reprezentacji Polski – czytamy na oficjalnym fanpage’u Siły Ustroń.
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33