Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nie zapomnij wykosić

Urzędnicy ze Skoczowa apelują do mieszkańców o wykaszanie traw i chwastów.

O konieczności wykaszania traw i niszczenia chwastów na swoich nieruchomościach przypomina właścicielom mgr Waldemar Maryan Naczelnik z Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Środowiska

Zachwaszczone grunty stanowią zagrożenie dla upraw rolniczych, ogrodniczych oraz stwarzają niebezpieczeństwo pożarowe dla najbliżej położonych zabudowań i terenów leśnych. To nie wszystko - zaniedbane grunty działek wpływają negatywnie na estetyczny wygląd naszej gminy oraz stają się sprzyjającym siedliskiem dla bytowania i intensywnego rozmnażania różnych szkodników i gryzoni, a także stwarzają duże utrudnienia w użytkowaniu i pielęgnacji sąsiednich, zagospodarowanych działek. – informuje naczelnik  Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Środowiska w Skoczowie. 

 

(red)

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-09-01 15:11:51
wodz dziewieciu niedzwiedzi: Panie Waldemar Maryan to prosze przekazac sprawe do gminy aby kolo dróg czy kolo całej rzeki była tez wykoszona trawa ! 2 sprawa jak człowieku zerkniesz przez okno to ja mam działeczke 25 arów i ostatnio ja kosiłem 1,5miesiaca temu bo trawy ani chwasty nie rosna (NIE WIEM CZY ZAUWAZYŁES ALE TRAWA NIE ROSNIE CHYBA ZE ZA BIURKA NIE WIDAC)takze kolego przypominac to ty se mozesz co na wigilje jadłes na kolacje a nie to co ja mam w ogródku a to ze trawa moja rosnie i szpeci gmine to mnie to g.....o obchodzi!!
2015-09-01 15:14:07
NoNick: Ci którzy się nie dostosują zostaną ogrodzeni i odseparowani ... Tak jak to chciał ostatnia zrobić Andrew the przewodniczący.
2015-09-01 16:20:57
as355: A ,,Maryśkę ,,pod folią w okolicach ,,Skoczów ,Ustroń to kosić czy jeszcze czekać ????. Bo pogoda dopisuje .
2015-09-02 06:52:10
Bibulec: Nie ma w tej chwili przepisu, który zmusi mnie do koszenia swojego ogródka - można mnie tylko ładnie poprosić. Jak ktoś chce mieć angielski ogród - to se ma. I nic nikomu do tego :)
2015-09-02 12:29:41
Wyborca 456: Ileż w Was złej woli i złośliwości; to chyba normalne, że każdy powinien dbać o porządek wokół siebie- w końcu żyjemy w cywilizowanym świecie. A niepokoszone trawniki czy wręcz \&quot;chwastowniki\&quot; nie dość, że szpecą to jeszcze utrudniają życie tym, którzy chcą utrzymać swoją posesję w estetycznym stanie.<br />A to czy są przepisy czy nie to \&quot;Bibulec\&quot; dowiesz się od razu po pierwszym mandacie.
2015-09-03 00:22:36
alternatywy 5: Za niedługo będzie jedno wielkie chaszcze.pl POzostaną tylko starzyki z mirabelkami HE HE
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: