„Nie wyszliśmy na pierwszą połowę”

Z pewnością inaczej wyobrażali sobie zakończenie rundy jesiennej piłkarze z Cieszyna. CKS poniósł porażkę przed własną publicznością, przegrywając z Rajczą – 0:2.

Mateusz Balcarek okazał się bohaterem Rajczy i zarazem katem ekipy znad Olzy. Zawodnik gości otworzył wynik po kwadransie gry, a po raz drugi wpisał się na listę strzelców tuż przed przerwą. - Nie chodziło o jakość piłkarską, ale o chęci i walkę, co rywal pokazał na boisku. Można powiedzieć, że nie wyszliśmy na pierwszą połowę – podsumował Kamil Sornat, szkoleniowiec CKS-u.

Gospodarze zaczęli grać aktywniej pod koniec spotkania, ale nie byli w stanie stworzyć stuprocentowej sytuacji. - W ostatnich 15-20 minutach zaczęliśmy coś grać, ale to było za mało, żeby coś ugrać – dodał trener gospodarzy. Cieszynianie zakończyli pierwszą część sezonu porażką 0:2 i do rundy rewanżowej przystąpią z 6. miejsca.

- Na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, ale myślę, że nasz potencjał odpowiada pozycji, jaką zajmujemy. Nadal budujemy ten zespół. Może w oknie transferowym uda się pozyskać jakiegoś zawodnika, który podniósłby jakość, ale także wciąż stawiamy na młodzież – stwierdził szkoleniowiec CKS-u.