Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nie wystartują w Rajdzie Rzeszowskim

W następnym tygodniu rozpoczyna się piąta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Rzeszowski. Niestety, na starcie zabraknie Jarosława i Marcina Szejów, którzy w klasyfikacji generalnej plasują się na 6. pozycji.

Na 10 sierpnia zaplanowano inaugurację 32. edycji MARMA Rajdu Rzeszowskiego. Zespół GK Forge LOTTO Rally Team nie wystartuje na Podkarpaciu, co jest pokłosiem wypadku podczas 3. Valvoline Rajdu Małopolski. Szejowie mają miłe wspomnienia z Rajdem Rzeszowskim, gdyż w 2010 roku zwyciężyli w Pucharze Clio, przed trzema laty radowali się z wygranej w klasie Open 4WD, a przed rokiem do podium zabrakło niewiele.

- Nie ma nas na liście zgłoszeń do Rajdu Rzeszowskiego. Bardzo chcielibyśmy pojawić się na Podkarpaciu, ale tym razem nie jest to możliwe. Zespół pracuje na pełnych obrotach i jest gotowy, natomiast niestety, ja nie jestem jeszcze w pełni sił. Nie jestem jeszcze w stanie rywalizować na pełnych obrotach, jak równy z równym – przyznaje Jarosław Szeja.

- Na pewno pojawimy się na starcie Rajdu Śląska i zrobimy wszystko, aby znów cieszyć kibiców szybką i widowiskową jazdą. Wszystkim naszym fanom dziękuję, bo wasze wiadomości i wsparcie naprawdę bardzo nam pomagają. Dziękuję też naszym partnerom, którzy cały czas są z nami i wspierają nas w tej drodze do powrotu na odcinki specjalne – dodaje ustronianin.

Klasyfikacja generalna Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2023:

1. Grzegorz Grzyb 120 pkt.
2. Łukasz Byśkiniewicz 81
3. Sylwester Płachytka 77
4. Jarosław Kołtun 61
5. Martins Sesks 60
6. Jarosław Szeja 42

 

 

ap

 

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-08-05 18:41:36
góry: fajnie by było jakbyście dojeżdżali do mety cali w zdrowiu. tak jak to robi KAJETANOWICZ.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: