Nie udało się i tym razem

Hokeiści Czarnych Panter ponieśli jedenastą porażkę z rzędu, przegrywając we wtorkowy wieczór z Neborami. Drużyną, z którą jako jedyną do tej pory potrafili wygrać w tym sezonie.

Czesi udanie zrewanżowali się za porażkę sprzed ponad dwóch miesięcy, kiedy Pantery wygrały, 6:5. Rywale udanie weszli we wczorajsze spotkanie, bo już po niecałych pięciu minutach prowadzili o dwie bramki. Ostatecznie, pierwszą tercję wygrali różnicą trzech goli – 4:1.

Zarówno w drugiej, jak i trzeciej części meczu, Pantery zdobyły po bramce, ale Czesi zdobyli o jedną więcej. Mecz zakończył się wysoką wygraną czeskiego zespołu – 8:3.

Jedyny polski przedstawiciel w Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Lidze wciąż zajmuje ostatnią, dziesiątą pozycję. W sobotę, Czarne Pantery zmierzą się z trzynieckim zespołem, Imperators (3. miejsce w lidze). Początek meczu o godz. 9:15, na lodowisku w Czeskim Cieszynie.