Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nie świeci? Zadzwoń!

Duże zmiany czekają Skoczów jeśli chodzi o oświetlenie uliczne. W ciągu najbliższych dwóch lat przebudowana ma zostać instalacja oświetlająca gminę. Na razie jednak zmienił się wydział, który odpowiada za naprawę uszkodzonych latarni.

Ja informuje Piotr Hanzel, Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg - Na terenie gminy, większość oświetlenia należy do firmy Tauron. Około 30% to są lampy gminne. Jednak musi być jakaś jednostka, która przyjmuje zgłoszenia o uszkodzeniach. Od nowego roku my, jako MZD przejęliśmy ten obowiązek od Wydziału Inwestycji i Rozwoju. Następnie informacje przekazywane są do firm, które zajmują się wymianą uszkodzonych lamp. Od 1 stycznia 2018 roku, Miejski Zarząd Dróg przyjmuje zgłoszenia o usterkach oświetlenia ulicznego. Zgłaszać je można pod numer telefonu 33 487 49 43 wew. 24.

W tym i następnym roku ma natomiast rozpocząć się realizacja dużego projektu związanego z wymianą oświetlenia ulicznego w całej gminie. Stare żarówki mają zostać wymienione na energooszczędne lampy ledowe.


JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-01-08 22:47:16
Ciekawy skoczowianin: Tak dokładnie,lampy sa a światła nie ma:<br />- wał od kładki od ulicy sportowej do kładki na rzece bładnica ,są lampy a żadna nie świeci.<br /><br />- od mostu kolejowego to kładki ,na wale to samo lampy są światła brak.<br /><br />Było by trzeba chodzić po całym Skoczowie i dzwonić która lampa się nie pali.
2018-01-10 19:49:36
pikador40: Na Zebroka niech wylacza ,zeby dziur nie bylo widac
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: