Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nie śpij! Idź na szachy!

Miewasz problemy ze snem? Potrafisz zarwać całą noc? A wiec ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Zapisz się na nocne szachy! Nocny Turniej Szachowy odbędzie się w Strumieniu 4-5 czerwca.


Tylko do 28 maja trwają zapisy na Nocny  Turniej Szachowy w Strumieniu. Impreza od trzech lat odbywa się pod patronatem Burmistrza Strumienia i przyciąga rzeszę miłośników szachów.
Jeszcze kilkanaście lat temu Strumień był znany z bardzo dobrych wyników w rozgrywkach szachowych, a w mieście ta dyscyplina sportu była bardzo popularna. Dziś coraz więcej osób kojarzy Strumień z nocnymi rozgrywkami.

Z 3 na 4 czerwca zawodnicy zasiądą więc do czarno białych plansz i walczyć będą o tytuł najlepszego nocnego szachisty. W rozgrywkach udział może wziąć każdy , wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa do 28.05.br.: mailem na adres jan.jalowiczor@gmail.com, telefonicznie 0691 571 294, 033 8571 294, lub pocztą na adres ( decyduje data stempla pocztowego) – Jan Jałowiczor, ul. 1 Maja 40/8, 43-246 Strumień.

Nad imprezą honorowy patronat objęli : Anna Grygierek – Burmistrz Strumienia, Jarmila Skálová - Starosta Miasta Petřvald i Czesław Greń – Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu. Patronem medialnym jest Portal Śląska Cieszyńskiego - OX.PL.

Więcej o tym wydarzeniu można przeczytać na www.nocneszachy.strumien.com

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: