Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nie pobiegną (tradycyjnie) w tym roku

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o odwołaniu tegorocznej edycji Fortuna Biegu, a dziś otrzymaliśmy wieści od organizatorów kolejnej imprezy – Cross Świętojański im. Jana Marka.

Niespodzianki nie ma. Po odwołaniu Fortuna Biegu, otrzymaliśmy niezbyt optymistyczne wieści z Pogórza. – Z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja nie odbędzie się w tradycyjnej formie – poinformowali organizatorzy.

Nie ma się co oszukiwać, ale główną przyczyną są obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Organizatorzy zachęcają uczestników tegorocznej edycji, aby osoby, które dokonały już opłaty startowej przesłały na maila (biuro@lks-pogorze.pl) informacje z danymi zawodnika, aby zwrócić koszty.

- Wiemy, że są i takie osoby, które by chciały przenieść opłatę albo ją pozostawić, jednak ze względów rachunkowo-księgowych, chcemy wszystkie opłaty zwrócić – tłumaczą organizatorzy.

Odwołanie biegu w tradycyjnej formie nie oznacza, że tegoroczna edycja w ogóle się nie odbędzie. Więcej informacji powinniśmy poznać w ciągu najbliższych dni.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: