Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nie na nartach, ale i tak się odbędzie - Aktualizacja!

To jedna ze sztandarowych imprez narciarskich w regionie. Już niemal 50 lat rozgrywa się Bieg o Istebniański Bruclik. Kolejny raz bieg nie odbędzie się w tradycyjnej formie.

Bieg Narciarski “O Istebniański Bruclik” to jeden z najstarszych biegów narciarskich w Polsce. Wydarzenie w bieżącym roku organizowane jest po raz 49.
Przypomnijmy, impreza, która miała odbyć się odbyć w niedzielę, 11 lutego na malowniczych trasach narciarskich Kubalonki, została odwołana przez Organizatora, powodem była pogoda, która nie pozwoliła na rozegranie biegu.

Impreza jednak się odbędzie

Organizatorzy 49 Międzynarodowego Biegu o Istebniański Bruclik zamierzają przeprowadzić tegoroczną imprezę w formie biegu przełajowego za miesiąc w sobotę 15 czerwca (Aktualizacja 22.05.2024: Musieliśmy niestety po raz kolejny zmienić datę biegu i ostatecznie odbędzie się on 6 lipca.).
Zapisy odbywać się będą w formie online za pomocą formularza, który - podobnie jak Regulamin zawodów - opublikujemy już wkrótce.

Warto dodać, że dokładnie 10 lat temu (2014 rok) z podobnych powodów - również w dniu 15 czerwca - odbył się 39. Bieg o Bruclik. Jedyna różnica to taka, że wtedy była niedziela. Była pierwsza w historii imprezy edycja, która nie odbyła się zimą

red. 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: