Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

NIE BĘDZIE WODY

Uwaga, duża część centrum Cieszyna pozbawiona dzisiaj będzie wody. Jak informują Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej od 9-18 prowadzone będą prace naprawcze, w związku z tym nie będzie wody w części sieci.
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informuje, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w Cieszynie dnia 28.08.2013r. w godz. 9:00-18:00 nastąpi przerwa w dostawie wody oraz spadek ciśnienia w obrębie Śródmieścia Cieszyna oraz ulic: Bielska z ul. przyległymi, Solna, Sikorskiego, Błogocka, Stalmacha, Ogrodowa, Kraszewskiego, Miarki, Sienkiewicza, Ks. Świeżego, Jordana, Wyższa Brama, Pl. Kościelny, Pl. Wolności, Pl. Sienkiewicza, Hajduka, Korfantego, Bobrecka, Gancarska, Wyspiańskiego, Kubisza.
 
Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach remontowych może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody.
 
Powyższy tekst zamieszczony został na internetowej stronie WZC. Informację otrzymaliśmy dopiero przed chwilą od zdenerwowanych mieszkańców, którzy twierdzą, że wodociągi nie informowały o tym fakcie wcześniej. Do tego tematu będziemy jeszcze powracać na łamach OX.pl.
 
JB
źródło: ox.pl/wzc
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: