Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nasi biegacze zdominowali Narciarski Rajd Chłopski

W miniony piątek w Rajczy rozegrano XVI Międzynarodowy (LX Ogólnopolski) Narciarski Rajd Chłopski.
W biegu otwartym kobiet znakomicie spisała się Danuta Ligocka z Istebnej, która wprost zdeklasowała rywalki.
Z kolei biegu mężczyzn triumfował Marek Kreczmer ze Złatnej. Na drugiej pozycji linię mety przebiegł Jan Łacek z Jaworzynki, a na trzeciej Stanisław Gorzołka z Ustronia.
W swoich kategoriach wiekowych triumfowali Danuta Ligocka, Jan Łacek, Piotr Michałek i Paweł Gorzołka (obaj Jaworzynka).


Wyniki:

Klasyfikacja generalna kobiet

1 Danuta Ligocka Istebna 5.39,6
2 Justyna Orzechowska Olszewo Borki 8.13,1
3 Anna Żaczek Sucha Beskidzka 8.51,6
4 Joanna Kułak Sokółka 8.51,8
5 Katarzyna Smurak Juszczyn 9.12,4
6 Joanna Bednarz Brójce 9.13,2


Kategoria K-4 (40-49 lat)

1 Danuta Ligocka Istebna 5.39,6
2 Anna Żaczek Sucha Beskidzka 8.51,6
3 Beata Lekki Sokółka 11.36,5



Klasyfikacja generalna mężczyzn

1 Marek Kreczmer Złatna 4.58,0
2 Jan Łacek Jaworzynka 5.04,4
3 Stanisław Gorzołka Ustroń 5.06,6
4 Piotr Michałek Jaworzynka 5.31,3
5 Mariusz Guzik Juszczyn 5.51,9
6 Mateusz Wieliński Brójce 6.08,7
7 Paweł Gorzołka Jaworzynka 6.32,1
8 Adam Słoma Kuźnica Białostocka 7.00,0
9 Mirosław Sójka Brójce 7.05,1
10 Ireneusz Kubala Godziszka 7.06,4
. ... ... ...
14 Arkadiusz Jaworski Międzyświeć 7.46,5
23 Mateusz Rakus Międzyświeć 8.38,5
35 Eugeniusz Dzida Skoczów 10.28,3
37 Grzegorz Nalepka Międzyświeć 10.56,3
40 Roman Szczotka Górki Wielkie 11.16,0
48 Franciszek Pasterny Ustroń 12.45,5
52 Szymon Cholewik Międzyświeć 13.36,6
55 Szymon Cholewik Międzyświeć 14.21,5


Kategoria M-1 (17-19 lat)

1 Marek Kreczmer Złatna 4.58,0
2 Mariusz Guzik Juszczyn 5.51,9
3 Mateusz Wieliński Brójce 6.08,7
. ... ... ...
7 Arkadiusz Jaworski Międzyświeć 7.46,5
10 Mateusz Rakus Międzyświeć 8.38,5
21 Grzegorz Nalepka Międzyświeć 10.56,3
25 Szymon Cholewik Międzyświeć 13.36,6
26 Szymon Cholewik Międzyświeć 14.21,5


Kategoria M-2 (20-29 lat)

1 Piotr Harężlak Goławice 7.47,1
2 Łukasz Oraczewski Goławice 8.23,6
3 Artur Łukaszewski Goławice 9.09,5


Kategoria M-3 (30-39 lat)

1 Jan Łacek Jaworzynka 5.04,4
2 Stanisław Gorzołka Ustroń 5.06,6
3 Ireneusz Kubala Godziszka 7.06,4


Kategoria M-4 (40-49 lat)

1 Piotr Michałek Jaworzynka 5.31,3
2 Mirosław Sójka Brójce 7.05,1
3 Andrzej Grzesik Sosnowiec 7.22,9


Kategoria M-5 (50-59 lat)

1 Edward Dudek Radziechowy 7.48,9
2 Ryszard Węglewski Radziechowy 8.08,4
3 Józef Deląg Sulejów 12.31,6


Kategoria M-6 (60 lat i starsi)

1 Paweł Gorzołka Jaworzynka 6.32,1
2 Eugeniusz Dzida Skoczów 10.28,3
3 Roman Szczotka Górki Wielkie 11.16,0
4 Franciszek Pasterny Ustroń 12.45,5

źródło: SRiWR OLZA
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: