Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Naprawisz rower. Naładujesz telefon. Odetchniesz.

Do Jaworza chętnie przybywają turyści, aby odetchnąć w tężni lub przy fontannie solankowej. Teraz bez obaw będzie można trafić tu na rowerze, w razie awarii skorzystać można ze stacji naprawy rowerów.

A jeśli rozładuje Ci się telefon, czy będziesz potrzebować energii do twojej elektroniki – temu też będzie można zaradzić. Co więcej nie trzeba będzie się martwić o pamiątkowe selfie – dzięki ogólnodostępnemu internetowi.

W ramach projektu „Stacja Regeneracja” realizowanego przez LGD Ziemia Bielska, której członkiem jest nasza gmina, w Parku Zdrojowym przy tężni stanęła ławka solarna, a tuż za nią stacja naprawy rowerów. - Już niebawem do ławki doprowadzimy hot spot WiFi, a tymczasem można sobie pod chmurką doładować wyczerpany brakiem ładowarki telefon czy dopompować powietrza do wyjeżdżonych kół – mówi Radosław Ostałkiewicz, Wójt Gminy Jaworze.

Całość inwestycji wartej ponad 30 tysięcy złotych nie kosztowała budżetu Jaworza ani grosza. Zrealizowano ją ze środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

redka

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-22 11:11:31
JanKrzysztofArdanowski: A czemu na zdjęciach nie ma wójta? Czemu? Dlaczego nie ma lansu tak, jak w przypadku burmistrza Ustronia, czy pani burmistrz Cieszyna? Odpowiedź sama się nasuwa.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: