Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Napisz esej - wygraj notebooka

Chcesz wyjechać do Brukseli lub Strasburga, albo wygrać notebooka - weź udział w konkursie "Tu mieszkam, tu działam”, którego organizatorem jest Instytut Obywatelski. W ogólnopolskich zmaganiach „esejowych” nie powinno zabraknąć również naszych uczniów. 

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować esej odpowiadający na jeden z zaproponowanych tematów: „W jaki sposób samorząd gminny wpływa na moje życie?”  lub  „W jaki sposób mogę wpływać na funkcjonowanie mojej „małej ojczyzny”, którą jest gmina?”. Prace można nadsyłać jeszcze tylko do piątku (17 grudnia).  

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ma zasięg ogólnopolski. Celem konkursu jest ukazanie, jak istotne są aktywność i zaangażowanie w życie publiczne i społeczne.

Spośród nadesłanych prac w każdym województwie organizatorzy wyłonią zwycięzcę, który w nagrodę pojedzie do Brukseli lub Strasburga. Spośród finałowej 16 wybrany zostanie główny laureat, który otrzyma nagrodę główną - notebooka. Oprócz tego wręczone zostaną drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Jest wiec o co walczyć.

Praca konkursowa nie powinna przekroczyć objętością 5600 znaków ze spacjami. Prace należy przesyłać do dnia 17 grudnia  na adres mailowy esej@instytutobywatelski.pl lub pocztą tradycyjną na adres Instytut Obywatelski, ul. Wiejska 14/5, 00-490 Warszawa z dopiskiem na kopercie „Tu mieszkam, tu działam”.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: