Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Napadł na stację i salon gier

Dwa napady - jeden sprawca. Wczoraj (29.12) wieczorem w Skoczowie doszło do dwóch napadów - jeden na stację paliw na osiedlu Górny Bór, drugi na salon gier, również na Górnym Borze w Skoczowie. Sprawca był ten sam.

Do pierwszego napadu doszło tuż po 21:00: - Mężczyzna ubrany w ciemne spodnie, ciemną kurtkę z kapturem oraz w kominiarce na głowie wszedł do stacji paliw na Górnym Borze w Skoczowie z przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał od obsługi wydania pieniędzy. Obsługa stacji schroniła się na zapleczu. Mężczyzna nie dostawszy pieniędzy, po paru minutach wyszedł z budynku stacji – relacjonuje komisarz Mariusz Białoń - Naczelnik Wydziału Prewencji KPP Cieszyn.

Chwilę po tym zajściu, po kilkunastu minutach ten sam mężczyzna pojawił się w salonie gier Jack Hot na terenie Skoczowa, gdzie również zażądał gotówki. Sterroryzował 22-latka pracującego w tym punkcie i po zabraniu gotówki uciekł: - Mężczyzna oddalił się pieszo w stronę sklepu Lidl i dworca kolejowego - informuje funkcjonariusz KPP Cieszyn.

Policjanci apelują do świadków, którzy w tym czasie byli w tych miejscach lub w okolicy o zgłaszanie się na Policję: - Mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, około 25 lat, ubrany był w ciemną kurtkę sportową z kapturem z naszywką 4F, jeansy i buty sportowe marki New Balance - opisuje sprawcę policjant.

red.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-12-30 17:53:23
Charles: Pewnie to jakiś dresiarz z \"bujnym owłosieniem\" na głowie, który słucha muzyki w stylu: \"Jooooł, motherfucker\".
2016-12-30 18:13:57
begorz: #Charles<br />Takie ważne informacje to na policję trzeba podać, a nie w komentarzu pisać :P
2016-12-30 19:02:16
Herr Flick: W normalnym kraju byłby martwy już po pierwszym napadzie. Niestety u nas \&quot;broń zabija\&quot; tak jak łyżka powoduje otyłość. Paranoja.
2016-12-31 05:33:14
krzysztof.mm: powyżej<br />w tym \'normalnym kraju\' o którym marzysz prawdopodobnie ty też już byłbyś martwy
2016-12-31 11:46:08
Herr Flick: Oj, Krzysiu. Po czym wnosisz, że byłbym martwy? Myślisz, że to ja latałem z atrapą broni po stacji i salonie gier? Jeśli masz coś innego na myśli to oznajmię Ci, że w tym normalnym kraju mógłbym się bronić. Teraz nie mam takiej możliwości. W razie czego mogę zadzwonić na Policję... Po co Ci w takim razie gaśnica? Zawsze możesz zadzwonić po Straż.
2016-12-31 14:36:59
adamkunka: Śmiesznie jesteście połowa Skoczowa wie kto to zrobił policja dobrze wie kto to i nic nie robi a on się jeszcze tym chwali przed kolegami skoczowska policja to jakiś żarty z niczym sobie nie radzą a Skoczów to miasto złodziei i ćpunów
2016-12-31 14:47:40
adamkunka: Jakby policja wzięła się za osoby co handlują dopalaczami i w końcu ich pozamykali nie byłoby ćpunów którzy kombinują skąd wziąć kasę na to dziadostwo
2017-01-01 17:57:49
bronek91: adamkunka gratuluję odwagi cywilnej, widzę że ktoś zgadza się ze mną....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: