Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nakręć film

Marzysz o tym, by poczuć się jak Fellini czy Wajda? Chcesz doświadczyć niezapomnianych emocji ? Teraz twoje pragnienia mogą się ziścić. Wystarczy wziąć udział w organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie konkursie na najlepszy film kręcony telefonem komórkowym lub aparatem cyfrowym.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, uczniowie i dorośli. Filmy nie powinny być dłuższe niż 3 minuty, a ich temat jest dowolny. Uczestnicy mogą więc „puścić” wodze fantazji.

Spośród autorów nadesłanych filmów organizatorzy wylosują karnety oraz pojedyncze wejściówki na seanse kinowe Teatru Elektrycznego. - Telefon mam zawsze przy sobie – mówi Tomek, piętnastolatek ze Skoczowa – każdy ciekawy moment staram się uwiecznić na kamerze w którą wyposażony jest aparat. Czasami można wyłapać coś z ukrycia, podejrzeć. Może kiedyś przyjdzie taki moment, że świat zobaczy filmy z mojej komórki. Na razie oglądają je moi koledzy, którzy zachęcili mnie, żebym zgłosił się do konkursu. Aktualnie obmyślam fabułę.

Na zgłoszenia Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie czeka do końca maja. - Filmy nagrane na płytę DVD należy dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury w Centrum Miejskim Integrator przy ul. Mickiewicza 3, 43-430 Skoczów osobiście lub za pośrednictwem poczty informują organizatorzy.

Rozstrzygnięcie odbędzie się w czerwcu. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej drogą telefoniczną lub mailową. Dodatkowo informacje o wygranej pojawią się na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury, gdzie zostaną również umieszczone nagrodzone filmy.

Zarówno płyta, jak i jej opakowanie powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem autora oraz tytułem filmu. Autor powinien dostarczyć wraz z filmem opatrzone własnoręcznym podpisem zgłoszenie o następującej treści: Ja (imię, nazwisko, wiek, dokładny adres, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail) oświadczam, że jestem wyłącznym autorem zgłoszonego do konkursu filmu i posiadam do niego wszystkie prawa. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb konkursu.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: