Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Największy bałwan w regionie

Do tej pory nikt go nie widział, ale być może tą szansę będą mieli ci, którzy w czwartek 9 lutego odwiedzą Brenną. To właśnie tam ma powstać największy bałwan w regionie. Jest tylko jeden warunek - musi z nieba spaść trochę białego puchu, bo ten, który jest w parku w Brennej na lepienie bałwana się nie nadaje.

9 lutego o godz. 10.00 będzie można wziąć udział w lepieniu największego bałwana w regionie. – Mamy nadzieję, że śnieg sypnie i będziemy mogli zrealizować swoje plany – mówi Anna Musioł z Ośrodka Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna. Póki co w Brennej co prawda jest, jednak nie nadaje się na stworzenie śniegowej postaci. Musi napadać świeży. Jeśli tak się stanie w czwartek powstanie w Brennej największy bałwan w regionie. – Zachęcamy, aby zaopatrzyć się w kilka par rękawic, można też zabrać ze sobą wszelkie akcesoria, które ozdobią naszego bałwana – dodaje Anna Musioł.

Inspiracji co do podobieństwa symbolu zimy z rzeczywistą postacią nie ma, jednak jak zapewniają w OPKiS będzie to bardzo sympatyczna postać. 

Jednak jeśli aura nie dopisze, białego puchu nadającego się do ulepienia bałwana nie będzie wszyscy chętni z pewnością zagospodarują swój wolny czas. – Zorganizujemy zawody na lodowisku albo zmienimy taflę lodu w jakiś ciekawy obraz – zapewnia Anna Musioł.

 

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: