Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najpierw Walentynki a potem huczne wesele!

Cały świat oszalał na punkcie Walentynek, które obchodzone są 14 lutego. To ważne święto wszystkich zakochanych.

Walentynki przybierają coraz bardziej komercyjny charakter, co zdecydowanie psuje ich urok. Pomimo tego, że czasem są kiczowate i przesłodzone, to są nadal świetną okazją, aby spędzić wyjątkowy czas razem. Niezależnie od tego, czy dopiero się poznaliście, czy macie za sobą wieloletni staż małżeński, 14 lutego warto odłożyć wszystko na bok, by skupić się tylko na ukochanej osobie. To świetna okazja by pobyć razem, docenić się wzajemnie, okazać uczucie i zaangażowanie.

Zorganizujcie wesele marzeń

Jeśli nie jesteście jeszcze małżeństwem, a wspólne obchodzenie święta zakochanych sprawia Wam radość i czujecie w sercach, że „to jest to”, to może warto przejść do kolejnego etapu Waszego związku i zdecydować się na ślub?

Ślub to magiczny moment w życiu zakochanych. Jednocześnie to ogromne wyzwanie logistyczne. Wymaga on wielu planów, przygotowań i energii. Organizacja wesela nie sprawi Wam trudności, jeśli wybierzecie Dom Przyjęć Mewa, aby w nim świętować ten ważny dzień. Jest to eleganckie i klimatyczne miejsce, idealne na wesele. Przyjęcia weselne odbywają się w wyjątkowej atmosferze. Wnętrze domu przyjęć to funkcjonalna i komfortowo urządzona przestrzeń, która pozwala na organizację nowoczesnych i eleganckich przyjęć weselnych.

Weźcie udział w konkursie: do wygrania 2000 zł

Jeśli przerażają Was koszty związane ze ślubem, to macie niepowtarzalną okazję, aby wygrać aż 2000 zł na organizację wesela marzeń. Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie na hasło reklamowe Domu Przyjęć Mewa i stworzycie zwycięski slogan. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na stronie internetowej: http://restauracjamewa.pl/konkurs.

Walentynki to wyjątkowy czas

Pamiętajcie - czy przed ślubem, czy w trakcie trwania małżeństwa, 14 lutego to wyjątkowy dzień, kiedy możecie zapomnieć o troskach i problemach, a skupić się wyłącznie na Waszych uczuciach... Czasem wystarczy, że będziecie razem.

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: