Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Najpiękniejsze ogrody w Cieszynie

W sali sesyjnej cieszyńskiego ratusza odbyło się podsumowanie kolejnej już edycji konkursu na najładniejszy ogród w Cieszynie. Podczas uroczystości Towarzystwo Miłośników Ogrodnictwa otrzymało od burmistrza miasta medal okolicznościowy i trzy talary cieszyńskie za troskę i dbałość o wizerunek Cieszyna. Medal na ręce Karola Kubeckiego prezesa TMO wręczył Bogdan Ficek.

Towarzystwo Miłośników Ogrodnictwa wspólnie z miastem Cieszynem wiele lat temu podjęło wspólną inicjatywę, jaką jest „Cieszyn miasto kwiatów i zieleni”. 27 października w cieszyńskim ratuszu odbyła się już 37 edycja konkursu, która wyłoniła kolejne najpiękniejsze spośród pięknych ogrodów.

Oceny ogrodów dokonała komisja w składzie: Karol Kubecki, Waleria Kuś, Anna Glac, Krystyna Kolińska, Beatrycza Szmyt, Piotr Barton, Bronisława Duda, Małgorzata Węgierek.

Za najpiękniejszy ogród nagrodzeni zostali: Małgorzata i Marek Surówka, Edward Bujok, Zbigniew i Maria Świtała, Ewa i Artur Wójcik, Iwona i Paweł Cholewa, Elżbieta Górecka, Renata i Helena Orszulik, Dagmara Pluszczyk, Irena i Józef Szwarc, Anna i Edward Loter, Miriam i Roman Matyja, Anna Szkandera i Halina Krawczyk, Urszula i Janusz Haltof, Jadwiga i Leopold Sekuła, Ewa i Teofil Stawiarz, Olaf Sznapka, Anna Szlauer, Renata i Mirosław Węglarzy, Piotr i Aleksandra Klimek, Halina i Paweł Rykała, Urszula i Andrzej Baszczyńscy, Anna i Ryszard Piszczek, Helena Kozieł, Agata Skalska i Marek Skalski, Małgorzata Ptaszyńska, Izabela i Arkadiusz Kuna, Karolina i Roman Lipka, Aniela i Władysław Szlauer, Józef Krause, Aleksandra i Janusz Bardoń.
 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: