Najmłodsze koszykarki Siły Ustroń wróciły z trofeum
Zawodniczki ustrońskiego klubu musiały odwracać losy spotkania z UKS MOSM Bytom, bo gospodynie turnieju prowadziły po pierwszej kwarcie różnicą dwóch „oczek”, 13:11. Jednak koszykarki Siły już w drugiej kwarcie narzuciły swoje tempo i objęły prowadzenie, które dowiozły do końcowej syreny, wygrywając 39:28.
Podopieczne Marceliny Pali w drugim meczu odniosły pewne zwycięstwo nad UKS Dwójka Kamienica Polska – 33:11 – dzięki czemu zapewniły sobie tytuł najlepszej drużyny do lat 10 w strefie śląsko-opolskiej. – Nasza najmłodsza grupa ligowa (rocznik 2016 i młodsze) osiągnęła coś naprawdę wyjątkowego. Dziewczynki, które jeszcze niedawno stawiały pierwsze kroki na parkiecie… dziś zostały mistrzyniami Śląska! – czytamy na oficjalnym fanpage'u TRS Siła Ustroń.
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33