Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Najmłodsi stela 80/704/2018

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.
 
Witejcie Redakcjo OX,
 
Bardzo prosilibymy o dodatek naszej nowonarodzonej pociechy do Waszej szumnej galerii Naszych Stela - oczywiscie udzielomy zgody na publikacje zalaczonego wizerunku do powyzszej sekcji Waszego portalu - nie wiym jaki tam mocie wymogi, ale fotka je z dnia 'zero' jeszcze ze szpitola, wiec isto som szanse sie zalapac. Nasz synalek prziszel se na tyn swiatek kapke z dala od rodzinnych krain, a dokladnnie w Londynie, ale rodzicow milosc do regionu, kultury i tradycji z pewnosciom kwalifikuje go do Naszego Stela, bo oprocz godki londynskich tubylcow, jakosi tam wyuczonej Polszczyzny, tez nakierowywujymy go na eksploracje jezyka, muzyki i kultury naszego  umilowanego Beskidu Slaskigo - zatym pokrotce nasz kochany chlapieczek narodzil sie 15.10.2018, a mianuje sie Gerard Jasio Łanda syn Joanny i Dominika z Cisownicy.
 
Serdecznie Pozdrawiomy Wsieckich zaangazowanych w istnieni OXa!

UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjęcia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie części "Najmłodsi stela" znajdziesz klikając w ten
 LINK>>>

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: