Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najlepsze ze Śląska – Made in Silesia

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego powstaje katalog „Made inSilesia”. To będzie spis produktów eksportowych województwa śląskiego.

Prowadzisz przedsiębiorstwo i produkujesz unikalne produkty, które można zakupić tylko na Śląsku? Zgłoś się! Powstaje właśnie katalog takich produktów. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego właśnie przygotowuje taki katalog i zaprasza do udziału przedsiębiorców z województwa śląskiego.

Zbiór zostanie przygotowany w dwóch wersjach językowych - w polskiej i angielskiej. Katalog ukaże się w wersji drukowanej oraz zostanie opublikowany w formacie pdf na stronie internetowej Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera.

- Celem wydawnictwa jest prezentacja potencjału gospodarczego województwa śląskiego, jak również promocja firm oraz produktów i usług eksportowych z naszego regionu. Katalog będzie rozpowszechniany podczas spotkań oraz międzynarodowych wydarzeń takich jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze i misje handlowe. Zostanie ponadto przesłany do regionów partnerskich Województwa Śląskiego, do polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz Zagranicznych Biur Handlowych. Umieszczenie wizytówki firmy w katalogu oraz jej promocja są bezpłatne – informuje Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera.

Warunkiem wpisu do katalogu jest rejestracja firmy na terenie województwa śląskiego. Liczba firm, które mogą być promowane, jest ograniczona. O umieszczeniu wizytówki firmy w katalogu decyduje kolejność poprawnie przesyłanych zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przygotowania wizytówki firmy w katalogu zamieszczono na stronie invest-in-silesia.pl.

Termin na przesłanie formularza, oświadczenia oraz materiałów graficznych mija 22 października 2021 roku.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: