Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Najlepsze wakacje w Pierśćcu!

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Zofii Kossak w Pierśćcu ma powód do radości i dumy. W Wojewódzkim konkursie pt. ''Wakacje: Bezpiecznie, Zdrowo i Zabawnie'' placówka zajęła pierwsze miejsce.

Konkurs został zorganizowany po raz piąty a jego celem było wyłonienie najlepiej zorganizowanego wypoczynku letniego w miejscu zamieszkania - lato 2014

Jestem bardzo zadowolona, że po raz kolejny Komisja Konkursowa doceniła trud, który został włożony w organizację wypoczynku letniego. To duży sukces i dowód na to, że oferta zajęć skierowanych do naszej młodzież również w okresie wakacji jest na najwyższym poziomie. Gratuluję młodzieży oraz Gronu Pedagogicznemu zaangażowanemu w przeprowadzenie letniego wypoczynku w SP Nr 6 – komentuje  sukces szkoły Janina Żagan, Burmistrz Miasta Skoczowa.  

Drugie miejsce zajał Zespół Szkół Specjalnych ze Skoczowa, zaś trzecie - Ludowy Klub Sportowy „CIĘŻKOWIANKA” z Jaworzna. Organizatorami Wojewódzkiego konkursu byli: Wojewoda Śląski, Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach oraz Śląski Kurator Oświaty.

 


(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: