Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najlepsze miejsce

Po raz kolejny ruszyło internetowe głosowanie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Ślaskiego. O tytuł najlepszej realizacji urbanistycznej i architektonicznej walczą też te z naszego regionu.

Pośród 43 miejsc, które walczą o tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej znalazły się też realizacje z naszego regionu. W konkursie biorą udział ParkTurystyki w Brennej,  Domu Rolnika wraz z przedszkolem publicznym w Harbutowicach,  Ślaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu, Gimnazjum w Strumieniu i strumieński Ratusz.
Na te wszystkie obiekty można głosować na stronie internetowej konkursu przyznając trzem realizacjom punkty w skali 1-3. Głosowanie potrwa do końca sierpnia. Realizacja, która otrzyma największą liczbę głosów zostanie uhonorowana nagrodą internautów.

Prócz głosowania internetowego jurorzy wybiorą najlepsze realizacje w kategoriach: przestrzeń publiczna, zrewitalizowana przestrzeń publiczna, obiekt użyteczności publicznej, zrewitalizowany obiekt użyteczności publicznej. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 60 tys. zł.

Celem konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego jest m.in. promocja realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną, przeciwdziałanie degradacji przestrzeni otwartej i zurbanizowanej, podnoszenie świadomości mieszkańców w zakresie kształtowania przestrzeni oraz poprawa wizerunku województwa i wzrost jego konkurencyjności.

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: