Najlepsi strzelcy powiatu

Najlepsi strzelcy w powiecie odebrali w czwartek, 23 listopada nagrody.

Czwartek, 23 listopada 2017 r., był wyjątkowy dla wszystkich, którzy pasjonują się strzelaniem. Tego dnia uhonorowano laureatów turnieju „Najlepszy Strzelec Powiatu Cieszyńskiego z Broni Bocznego Zapłonu w 2017 r.” rozgrywanego na strzelnicy „Hubertus” w Goleszowie. Turniej składał się z sześciu rund zawodów (pistolet i karabin sportowy). Do klasyfikacji zaliczano cztery najlepsze wyniki.

Z rąk Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Cieszyńskiego Floriana Sikory puchary i dyplomy odebrali: Ewelina Wychadańczuk, Katarzyna Bieniek, Roman Gazda, Tomasz Kolasiński oraz Ryszard Moiczek – którzy swoją przygodę ze strzelectwem rozpoczęli w harbutowickim Klubie Strzeleckim „Flinta”.

mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-11-26 16:38:09
safix: ciekawe ale o ile mi się wydaje to również w całym sezonie letnim bała udział młodzież Cieszyńska czyżby bractwo szkolne nie liczy się i nie warto o nich wspomnieć ...szkoda
2017-11-27 18:34:48
mar.kol0154: Takim materiałem wypacza się obraz pięknego przedsięwzięcia, którego organizatorem był Zarząd Powiatowo Miejski Ligi Obrony Kraju. W turnieju brała udział młodzież z: ZS w Cieszynie ZDZ w Katowicach (50. uczniów), ZS im. Szybińskiego w Cieszynie (37. uczniów), ZSTiO w Skoczowie (6. uczniów) SP w Goleszowie (2. uczniów), Republiki Czeskiej (uczeń) i wielu, wielu seniorów indywidualnie i reprezentujących kluby strzeleckie Powiatu cieszyńskiego.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją