Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nagrody zostały wręczone

W miniony wtorek (9 listopada) podczas trwającego w Katowicach Forum Sołtysów wręczono nagrody laureatom VII edycji Konkursu „Piękna wieś Województwa Śląskiego”.

W lipcu i sierpniu komisja konkursowa na podstawie wizji lokalnych oceniła zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu „Piękna wieś Województwa Śląskiego". Nagrody przyznano w czterech kategoriach: „Najpiękniejsza wieś", „Najpiękniejsza zagroda", „Najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi" oraz „Najlepsza strona internetowa sołectwa".

Przypomnijmy - w rywalizacji o nagrody uczestniczyło 29 gmin. I miejsce w kategorii „Najpiękniejsza zagroda" zdobyli Państwo Renata i Władysław Bielesz, których do konkursu zgłosiła gmina Istebna.

Właściciele „Najpiękniejszej zagrody" wiejskiej musiał zadbać o estetykę całości gospodarstwa. Oceniano zakres przedsięwzięć dostosowujących do wymogów ochrony środowiska, a także czynniki rozwoju i wzrostu gospodarczego.

Kierując się pomysłowością, zaangażowaniem oraz umiejętnościami za „Najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi" uznano – przyznając III miejsce - Ochaby (cykl imprez kulturalnych „Spotkanie z tradycją”).


 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: