Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nabór chłopców

Towarzystwo Sportowe Piast Cieszyn ogłasza nabór chłopców roczników 2002, 2003 i 2004 do drużyn młodzieżowych. Zajęcia rozpoczną się początkiem września pod okiem Wiesława Kluza, wychowanka Piasta Cieszyn.

Baza sportowa Towarzystwa Sportowego Piast Cieszyn oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć tworzą profesjonalne warunki do treningu piłkarskiego. Zajęcia z młodzieżą odbywają się na kompleksie boisk piłkarskich „Pod Walką” na którym znajdują się 4 boiska, z których 2 są pełnowymiarowe.

- Wysoki poziom szkolenia zapewnia pięciu wykwalifikowanych trenerów piłki nożnej z I i II klasą trenerską. Zachęcamy dzieci a rodziców do zapisania swoich pociech do naszego Klubu. TS Piast Cieszyn oferuje profesjonalne treningi, udział w turniejach piłkarskich, naukę piłki nożnej u doświadczonych trenerów,przyjazną atmosferę – wyjaśnia Dawid Paruzel Członek Zarządu, dodając – chłopcy mają możliwość wyjazdu na obozy piłkarskie,a przede wszystkim uczą się odpowiedzialności, współpracy z innymi i zasad fair play.

Nabór odbywa się również do rocznika 1998 i 1999 - zajęcia poprowadzi trener Józef Peter). Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres d.paruzel@piast.cieszyn.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 512 642 296


 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: