Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Na szlaku” online

"Zostań w domu" to hasło towarzyszy nam już od blisko dwóch miesięcy. Renata Zięba z Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego i klubu PTTK „Start” zaprasza na wirtualną wystawę „Na szlaku”. Zdjęcia, które prezentujemy poniżej zostały wykonane w Beskidach i Tatrach.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wystawy fotografii „Na szlaku”. Autorka - Renata Zięba od paru lat jest członkiem Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz PTTK Klubu Fotograficznego „Start” w Cieszynie. Na swoim koncie ma sporo sukcesów – nagród i wyróżnień za udział w konkursach, a także 6 indywidualnych wystaw. Od 2018 roku jest instruktorem fotografii. Od 2015 roku jest fototechnikiem. Uwielbia góry, a wędrując po szlakach zdobyła dwie odznaki. 

Zdjęcia które prezentujemy zostały wykonane w Beskidach i Tatrach. Podczas wypraw górskich nie liczy się dla mnie "zdobycie szczytu", ale obcowanie i podziwianie piękna przyrody - tego co nas otacza dookoła – przyznaje w rozmowie z OX.PL, po czym dodaje. W górach człowiek uczy się pokory. Wychodzą jego słabości i to kim naprawdę się jest. Każdą chwilę jaką mogę spędzić w górach poświęcam na odpoczynek od dnia codziennego. "Ładuję baterie" na następne dni. Fotografii nie chowam do szuflady, ale staram się pokazać innym to co jest piękne i czego często nie dostrzegamy.

Jak przyznaje każda pora jest odpowiednia na fotografowanie. Nie wszystko jest jednak godne ujęcia. Warto dobrze się zastanowić, a nie bezmyślnie fotografować co popadnie – zwraca uwagę Zięba.

Chcesz się pochwalić swoimi zdjęciami zrobionymi „gdzieś” na szlaku? Zachęcamy do publikowania w kontakt24.

 

MSZ

 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-04-29 06:26:36
koszor: Tak, Nowy Wspaniały Świat. I tylko szklanych domów brakuje. p.s. dziękuję za piękne zdjęcia.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: