Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Na rzecz osieroconych dzieci

Już 30 czerwca w Cieszynie na basenie Szkoły Podstawowej nr 4 Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty organizuje sztafetę na rzecz dzieci osieroconych z cieszyńskiego Hospicjum. Ty też możesz pomóc...

Wystarczy, że przepłyniesz jedną długość basenu. - Każdy uczestnik, który przepłynie jedną długość basenu może „zarobić” na rzecz Hospicjum 1 zł lub odpowiednio więcej – podkreśla D. Kania z Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie.

Organizatorzy zapraszają cale rodziny. Można dobrze się bawiąc -pomagać innym... Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rzecz dzieci osieroconych. - W ten sposób każdy może wesprzeć dzieci, których rodzice byli pacjentami naszego Hospicjum i z naszym Hospicjum odeszli. Chcemy dofinansować im wypoczynek wakacyjny – dodaje D. Kania.

Osoby, które przyjdą i będą pływały dostaną nagrody. Otrzymają je: najmłodszy uczestnik, najstarszy uczestnik oraz najliczniejsza rodzina. Nagrody wręczy v-ce Miss Podbeskidzia.

- Zależy nam na tym, żeby w przyszłości impreza ta stała się imprezą cykliczną. Być może już w przyszłym roku uda się zorganizować ją na większą skalę, na przykład pierwszego czerwca, aby w ten sposób przyciągnąć jak najwięcej dzieci i młodzieży, którzy poprzez fajną zabawę włączą się w pomoc innym osobom -dodają organizatorzy.

Zainteresowani mogą oglądać uczestników również na widowni. - Dzieci powinny być pod opieką osób dorosłych, które wyrażą zgodę na ich uczestnictwo w sztafecie - informuje D. Kania.

SZTAFETA "PŁYWAJ DLA DZIECIAKÓW Z DZIECIAKAMI"
g.15.oo - rejestracja chętnych uczestników
g.16.oo-18.oo - SZTAFETA (każdy może przepłynąć 1,3 lub 5 długości basenu w SP4 i w ten sposób zarobić odpowiednią liczbę złotówek na rzecz dzieci)
g.18.30 wręczenie nagród i dyplomów
g.19.oo -zakończenie

 

BSK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: