Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Na pewno chcielibyśmy przejechać go w jak najlepszym stylu”

Bracia Szejowie szykują się do 59. edycji Rajdu Barbórka, który jest zwieńczeniem sezonu motosportowego w Polsce. Ustronianie wystartują w najmocniejszej klasie - R1 dla nowoczesnych samochodów z napędem na cztery koła.

W piątek, wieczornym odcinkiem specjalnym Sznajder Batterien Pruszków, rozpocznie się 59. Rajd Barbórka. Na liście startowej nie brakuje braci Szejów, którzy zmierzą siły z blisko 50 załogami w klasie R1, ale dodatkowo zamierzają wziąć udział w szczytnym celu.

Zwycięzca charytatywnej licytacji będzie gościem zespołu na rajdzie oraz przejedzie na prawym fotelu Hyundaia i20 R5 odcinek specjalny na Autodromie Bemowo. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na uruchomienie świetlicy środowiskowej dla dzieci.

- Rajd Barbórka kończy nasz sezon startów. Na pewno chcielibyśmy przejechać go w jak najlepszym stylu i w dobrych nastrojach spoglądać w przyszłość. Cieszę się, że dołączy do nas zwycięzca charytatywnej licytacji. Myślę, że spodoba mu się nasz przejazd po Bemowie – przyznaje Jarosław Szeja.

- Szykuje się znakomita walka z wieloma rywalami… oby z finałem na Karowej! Dziękuję wszystkim naszym partnerom, dzięki którym możemy brać udział w tej znakomitej imprezie. Trzymajcie kciuki, wasze wsparcie będzie nam w ten weekend bardzo potrzebne! – dodaje ustronianin.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: