Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Na narty!

W Beskidach piękne słońce, aż żal nie wykorzystać takiej pogody. Do tego wszystkiego jest bardzo ciepło jak na tę porę roku, temperatura waha się pomiędzy zerem a plus pięcioma stopniami. Wyciągi zapraszają, bo śniegu na stokach wiele.
W dolinach odwilż, ale w górach śnieg trzyma. I dobrze, bo po braku śniegu na początku zimy, narciarze wreszcie mają się z czego cieszyć. A dodatkowo trwają ferie zimowe, w nasz rejon zajeżdża coraz więcej turystów z rodzinami.
 
Istebna w ten weekend zaprasza m.in. na Puchar Radia Zet. To impreza organizowana wspólnie z Beskidzką Piątką. Zabawa od godziny 9.30 w kompleksie Zagroń. Slalom, pokazy akcji ratunkowej goprowców, zjazd na ‘bele czym’ i wiele innych atrakcji dla całej rodziny.
 
Cieszymy się z każdej osoby, która do nas zagląda. Zapraszamy na pięknie położone wyciągi narciarskie – mówi Aneta Legierska zastępca dyrektora GOKu w Istebnej.
 
 
 
Warunki narciarskie w Istebnej są bardzo dobre i dobre; temperatura w okolicach +2; brak opadów; wieje wiatr. Pokrywa śniegu : 20 – 100 cm
 
Komunikat narciarski przesyła także Wisła. Pogoda się poprawiła. Nie ma opadów a temperatura powietrza wynosi około 5oC. Warunki narciarskie w Wiśle są bardzo dobre. Stoki są świetnie przygotowane a pokrywa śnieżna waha się od 40 do 100 cm. WSZYSTKIE wyciągi są CZYNNE!
Czynne wyciągi: Beskid, Bukowa, Cieńków, Czupel, Klepki, Kiczera, Na Polanie Extreme, Nowa Osada, Pasieki, Partecznik, Polana Zieleńska, Rowienki, Siglany, Sarajewo, Soszów, Stożek, Wisełka, Zajazd Głębce
 
Brenna: Narciarze mają tutaj do dyspozycji 3 kompleksy narciarskie: "Dolina Leśnicy", "Pod Starym Groniem" oraz "Brenna WęgierSKI" o łącznej długości tras 9890m.
 
Informacje o warunkach narciarskich na dzień: 31.01.2013:
-pokrywa śnieżna: 65cm
-temperatura: 2°C
-warunki pogodowe: pochmurno
-warunki narciarskie: dobre
 
JB
źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: