Na Kaplicówce modlimy się za duszę Alfiego Evans'a

Ostatnie informacje płynące z Wielkiej Brytanii dobitnie pokazują, że życie - od poczęcia aż do śmierci - należy do Boga. Alfie Evans, chłopczyk, który zdaniem brytyjskich lekarzy powinien już po 3 minutach nie żyć, na przekór ich diagnozom dalej walczył. Mimo odłączenia od aparatury podtrzymującej jego funkcje oddechowe, Alfie przez parę jeszcze dni żył. Bóg jasno pokazuje, że tylko On jest naszym Panem, tylko On daje i odbiera nasze ziemskie pielgrzymowanie- pisze do redakcji Michał Guzdek.

Już w niedzielę 29.04.2018 roku o godzinie 18:30 w imieniu Stowarzyszenia Aktywnych Polaków oraz Elitarnych Beskidy zapraszamy wszystkich mieszkańców Śląska Cieszyńskiego na wzgórze Kaplicówka w Skoczowie na modlitwę  za duszę Alfie’go. To miejsce w sposób szczególny kojarzy się z naszym wielkim rodakiem - Janem Pawłem II, wielokrotnie nawołującym do zaprzestania zbrodni aborcji oraz  świadomym opowiedzeniem się po stronie życia. Przybądźmy całymi rodzinami, niech każdy z nas ma odwagę pokazać, że zabójcza ingerencja w ludzkie życie jest krwawą zbrodnią, której stanowczo należy się sprzeciwiać. Przynieśmy ze sobą pluszaki, kwiaty i transparenty z napisem „ #pray4Alfie „ , „#AlfiesArmy” .     

W związku z powyższym wydarzeniem zagości w naszym mieście Skoczowie artysta muzyki o treściach patriotycznych, a także związanych z wiarą katolicką -  Dominik SOVA Gudowski z Jeleniej Góry. Wybrał nasze miasto do nagrania teledysku do piosenki w temacie pro – life pt.: „Wyblakłe anioły”, a towarzyszyć mu będzie nasza mieszczanka Alicja Chmielewska. SOVA wydał w 2017 roku swój debiutancki album muzyczny pt.: „Cmentarz Wyklętych”, w którym śpiewa o Żołnierzach Podziemia Niepodległościowego, Powstaniu Warszawskim i innych. W dniu 1 marca – w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych SOVA gościł w Teleexpressie u Marka Sierockiego, w którym został wyemitowany fragment teledysku pt. „Leśni”. Dominik jest także ambasadorem Stowarzyszenia Aktywnych Polaków.  Chcemy, aby akcja ta uświadomiła naszym rodakom, że nikt z nas nie ma prawa do decydowania o życiu innego człowieka.


Michał Guzdek
Wiceprezes Stowarzyszenia Aktywnych Polaków
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

13
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-04-28 20:34:47
Merta0912: Wstyd dla osób i organizacji chcących wypromować się na śmierci tego dziecka. Po prostu wstyd!
2018-04-28 21:29:07
krzysztof.mm: obłuda i cynizm katolsko-pisiorskich łachmytów nie zna granic<br />lans na grobach zmarłych to już ich stały punkt repertuaru
2018-04-28 21:31:09
Jan Śliwka: Powiedzenie \&quot;po trupach do celu\&quot; nabiera nowego znaczenia.
2018-04-29 09:51:09
jasper: Zwykły populizm i manipulacja , w którym uczestniczy polski kosciół , jak zwykle ?tańcząc" na grobach...<br />Czekamy na msze na Kaplicówce w intencji żyjacych niepełnosprawnych, którzy potrzebują pomocy państwa i kościoła. <br /><br />Wyrafinowana strategia rządu. Teraz po fali nienawiści do uchodźców, muzułmanów, Ukraińców, będzie wzrost agresywnych zachowań wobec niepełnosprawnych. <br />Ciemny lud to kupi. <br />Oto tajemnica polskiego katolicyzmu.
2018-04-29 10:26:57
krzysztof.mm: \&quot;divide et impera\&quot;<br />dziel i rządź<br />kartoflany Napoleon z Żoliborza wyspecjalizował się w dzieleniu społeczeństwa, dzięki temu póki co doszedł do władzy i dalej swoją parszywą krecią robotę uskutecznia<br /><br />cierpliwości<br />kiedy społeczeństwo się odwinie, nie będzie czego zbierać po tej zbieraninie mend, kreatur, oszustów, cwaniaków
2018-04-29 12:11:59
tajemnica poliszynela: A powiedział ostatnio papież Franciszek, że \&quot;świat ma już dość zakłamanych czarodziejów\&quot;. Powiedział do biskupów KK, żeby nie było wątpliwości.
2018-04-29 16:59:38
Teresa Papkala: II czytanie na dzisiejszą niedzielę<br />CZYTANIE Z PIERWSZEGO LISTU ŚW. JANA APOSTOŁA<br />Dzieci, nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą. Po tym poznamy, że jesteśmy z prawdy i uspokoimy przed Nim nasze serca. A jeśli serce oskarża nas, to przecież Bóg jest większy niż nasze serca i zna wszystko.<br /> Umiłowani, jeśli serce nas nie oskarża, to mamy ufność w Bogu, a o co prosić będziemy, otrzymamy od Niego, ponieważ zachowujemy Jego przykazania i czynimy to, co się Jemu podoba. Przykazanie zaś Jego jest takie, abyśmy wierzyli w imię Jego Syna Jezusa Chrystusa , i miłowali się wzajemnie tak, jak nam nakazał. Kto wypełnia Jego przykazania, trwa w Bogu, a Bóg w nim: a to, że trwa On w nas, poznajemy po Duchu , którego nam dał.<br />1 J 3, 18 - 24<br />Warto rozważyć te słowa w ciszy własnego sumienia.
2018-04-29 19:08:02
krzysztof.mm: pani radnej życzymy obfitych zdrojów łaski Bożej i powrotu na ziemię
2018-04-29 19:23:53
koszor: Jemu już nic nie trzeba. My się lepiej za siebie módlmy.
2018-04-29 20:19:05
prometeusz: Dlaczego nie chcieli oddać chłopczyka ? Nawet matce do domu ? Pomyślcie , czy coś chcieli ukryc ? SŁOWA MATKI -szczepienie ? -Rozważmy - biznes- Śpij kochany w spokoju , To co żeście jednemu z Moich braci uczynili , mnie żeście uczynili !
2018-04-29 20:52:13
jasper: https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,rodzice-chcieli-zabrac-noworodkabr-ze-szpitala-dziecka-pilnowala-policja,258258.html <br /><br />https://wiadomosci.wp.pl/porwali-dziecko-ze-szpitala-w-obronie-rodzicow-staneli-antyszczepionkowcy-6167009233786497a<br /><br /> W panstwie PiS nie tak dawno - i nie było mszy na Kaplicówce. To jest właśnie obłuda.
2018-04-29 21:17:34
CZARnawy: Pi&#36;ox propaganda PRL-u
2018-05-01 21:29:04
krzysztof.mm: najgłośniej szczekają ci sami, co niedawno najgłośniej bronili syryjskim dzieciom, ofiarom wojny, prawa do leczenia i zamieszkania w naszym kraju<br /><br />Zaklamanie, Obłuda, Hipokryzja - prosze Państwa, przed nami PiS!...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją