Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Na gościnnych występach

W Zebrzydowicach trzech mieszkańców Jastrzębia-Zdroju włamało się do budynku, skąd usiłowali ukraść lodówkę i sprzęt do ćwiczeń.

W Zebrzydowicach trzech rabusiów wpadło na gorącym uczynku kradzieży. - Złodzieje pod osłoną nocy włamali się do budynku. Po 2.00 dyżurny zebrzydowickiego komisariatu został powiadomiony o podejrzanym zachowaniu osób na ulicy Skotnickiej. Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy przyłapali złodziei jak usiłowali wynieść z budynku lodówkę i sprzęt do ćwiczeń fizycznych – opisuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

„Fanty” odzyskano. Dwóch 18-latków i 32-latek zostali przewiezieni do policyjnego aresztu.  zatrzymani  są mieszkańcami Jastrzębia-Zdroju. Kryminalni przedstawili im zarzuty. Za przestępstwo grozi im do 10 lat więzienia.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-07-05 22:10:39
brawo Ty: Brawo Jastrzembioki????? Bezstresowo wychowani. Napływ jastrzębioków do Zebrzydowic to tak porównywalne do napływu niechcianych muzułmanów do Europy nikt ich nie chce przyjąć. spier.... Z tego jaczymbia aż się kurzy. To straszne taka tradycja kilkuletnia przodkowie ich przodków itp. A oni pozostawiając takie zabytki muzea bogato rozwiniętą kulturę żeby zamieszkach na takiej piękne i niegdyś spokojnej wsi!!!! wyjeżdżam na wakacje odpocząć od Jastrzębioków fuj.....<br /><br /><br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: