Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

MŚJ: Koronawirus w kadrze

Niestety, nie mamy zbyt dobrych wiadomości z Finlandii, gdzie wczoraj rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym. U jednego z członków reprezentacji Polski w skokach narciarskich test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny.

Być może polskich skoczków nie zobaczymy w akcji podczas bieżących Mistrzostw Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym, które odbywają się w Finlandii. Organizatorzy poinformowali o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa u jednego z członków reprezentacji. Z tego powodu występ biało-czerwonych w czwartkowym konkursie indywidualnym stanął pod dużym znakiem zapytania.

- Jeden z członków reprezentacji Polski w skokach narciarskich uzyskał pozytywny wynik na obecność Covid-19. Natychmiast został poddany izolacji i nie ma dostępu do areny zmagań – informują organizatorzy.

Sprawę polskich zawodników komplikuje fakt, iż podróżowali wspólnie minibusem do Finlandii. Lokalne władze sanitarne wszystkich biało-czerwonych skoczków poddały kwarantannie. Czy Polacy będą mogli przystąpić do rywalizacji na Salpausselce (K-90)? Odpowiedź powinniśmy poznać w ciągu najbliższych godzin.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: