Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Mruczek potrzebuje domu

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego kota o imieniu Mruczek. Jaka jest jego historia? Czy jest ktoś, kto może mu pomóc?

"Mruczek", "Szemrzący strumień" albo po prostu "Hydraulik" - tak w domu tymczasowym AS-a wszyscy nazywają czarnoszarego kota, który ma niezwykłą umiejętność ciekawego mruczenia. Wystarczy pochylić się i wyciągnąć do niego rękę, a ten rozpoczyna zadziwiający głośny koncert, który naprawdę potrafi zachwycić. Kto chce się przekonać?

Mruczek nie jest młodzieniaszkiem, ale nie jest też staruszkiem. Statecznym, spokojnym krokiem przemierza mieszkanie wolontariuszki witając się ze wszystkimi kocimi i psimi rezydentami. Ma mnóstwo zalet. Nie wszczyna konfliktów. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją kocią miłością. Proszę spojrzeć na zdjęcia - ile ma zaufania w oczach. Jakie przejawia zainteresowania?

Lubi zaglądnąć do miski i coś sobie przekąsić, a potem udać się na spoczynek na kanapę w salonie lub do tekturowego pudełka. Obecnie mieszka w w domu tymczasowym w Ustroniu. Jeżeli chcesz poznać kociego dżentelmena, to proszę zadzwoń 606911687. Kto ma możliwość przygarnąć Mruczka?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: