Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Motor, bombka, piłka, koszulka do licytacji!

Wprawdzie okres strojenia choinki już dawno za nami, jednak pojawia się okazja do zakupienia wyjątkowej bombki - z autografami najlepszych polskich skoczków, w tym zawodnika klubu KS Wisła Ustronianka, Piotra Żyły , Kamila Stocha i innych. Kobiety w ciąży z cukrzycą i wcześniaki można także wesprzeć licytując motor policyjny, książki i gadżety WOŚP, koszulkę i piłkę Ireneusza Jelenia, a także zwiedzanie... zakładu karnego w Cieszynie.

Dla osób, które lubią emocje związane z licytacją fundatorzy współpracujący z WOŚP oraz sztaby regionalne przygotowały kilka licytacji.
                                            
Redakcja portalu Skokinarciarskie.pl zaprasza do licytacji bombki z podpisami dziewięciu najlepszych skoczków w Polsce oraz trenera Łukasza Kruczka. Bombka została ozdobiona metodą decoupage. Widnieje na niej logo portalu wraz z sylwetką sympatycznego, uśmiechniętego skoczka. Na bombce podpisali się: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula, Marcin Bachleda, Rafał Czyż, Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł, Jan Ziobro, Łukasz Kruczek.

Autografy były zbierane podczas świątecznego konkursu o mistrzostwo Polski w Wiśle (26 grudnia 2011 roku).  Licytacja trwa do 17 stycznia 2012, cena wynosi obecnie 231,50 zł. Licytować można TUTAJ.

Licytować będzie można na żywo 8 stycznia, w dniu trwania Finału WOŚP na Wzgórzu Zamkowym:

- dwie książki "Róbta, co chceta" (o dwudziestu latach grania Orkiestry) z własnoręcznym podpisem autora - Jurka Owsiaka,

- niezwykłe gadżety WOŚP: kubek, kalendarz ścienny, kalendarz kieszonkowy, płyta DVD oraz apteczka pierwszej pomocy,

- koszulkę oraz piłkę Irka Jelenia przekazaną przez Burmistrza Miasta Cieszyna - Mieczysława Szczurka. Licytacja piłki i koszulki odbędzie się o godz. 19:45-20:00! Cena wywoławcza: 50 zł. (osobno będzie licytowana piłka i koszulka). W przypadku nie osiągnięcia satysfakcjonującej kwoty w licytacji, przedmioty zostaną wystawione w licytacji internetowej.

Do akcji cieszyńskiego sztabu WOŚP włączył się również Zakład Karny z Cieszyna, który zaoferował  niecodzienną atrakcję - możliwość zwiedzenia wraz z przewodnikiem Zakładu Karnego. Licytacja ta odbędzie się o godz. 18:30-18:45, cena wywoławcza wynosi 50 zł. W licytacji mogą wziąć udział osoby powyżej 15 roku życia (zwiedzanie wraz z opiekunem) oraz osoby pełnoletnie.

Licytacją w internecie motora marki Honda CBX 750P do akcji orkiestrowej włacza się również Śląska Policja (Pisaliśmy: Zachęcają do licytacji motoru). Maszynę można licytować TUTAJ. Policjanci licytują również inne przedmioty. Jednym z nich są gadzety od Kajetana Kajetanowicza, dwukrotnego Rajdowego Mistrza Polski. Zestaw zawiera:

- model Subaru Impreza (10 cm) – auta na którym Kajetan Kajetanowicz zdobył mistrzowski tytuł,
- czapke (rozmiar S, obwód głowy: 55 – 56 cm)
- solidną smycz z metalowymi łączeniami
-  naklejkę na szybę auta. Pudełko z modelem Subaru Impreza opatrzone jest autografem Kajetana Kajetanowicza.


Ślascy funkcjonariusze przeznaczyli na licytację również  sympatyczną maskotkę Śląskiej Policji - Sznupka.  Maskotka ma około 30 cm, dołączony do niej będzie certyfikat autentyczności podpisany przez nadinsp. Dariusza Biela – Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Sznupka i zestawy od Kajetanowicza można licytować TUTAJ

Dwie licytacje prowadzone będą również w Ustroniu w Karczmie Góralskiej i MDK. W dniu Wielkiego Finału będzie można licytować zestaw od Kajetana Kajetanowicza, gadżety przekazane przez WOŚP w Warszawie oraz przedmioty przekazane przez ofiarodawców.

Wiślański sztab przygotował prawdziwą gratkę dla fanów skoków narciarskich - pod młotek pójdzie plastron z Mistrzostw Polski w skokach narciarskich z podpisami Adama Małysza oraz innych skoczków. W przypadku nie osiągnięcia satysfakcjonującej kwoty w licytacji plastron wystawiony zostanie w licytacji internetowej. Oprócz tego w Wiśle będzie można licytować wośpowe gadżety.

Informacji na temat tegorocznego XX Finału WOŚP i imprez z nim związanych w powiecie szukaj w naszym serwisie wosp.ox.pl

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: