Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Motocykliści zapraszają

Harleye, choppery, motocykle turystyczne, ścigacze - wszystkie motocykle będzie można zobaczyć już 14 października w sobotę w Ustroniu, do którego bielscy motocykliści zapraszają na zakończenie sezonu 2017.

14 października Stowarzyszenie Bielskich Motocyklistów organizuje zakończenie sezonu. Tradycyjnie uczestnicy spotkają się o godz. 11:00 na parkingu pod Tesco, przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. Godzinę później wszyscy uczestnicy wyruszą w kolumnie przez miasto w stronę Ustronia, do parafii Dobrego Pasterza na Polanie. Tam około godziny 13:00 odbędzie się msza święta w intencji motocyklistów.

Po jej zakończeniu planowany jest grill, pokazy i konkursy. - Zaproszeni są wszyscy miłośnicy jednośladów, który będą mieli okazję obejrzeć przegląd najróżniejszych maszyn od zabytkowych, legendarnych modeli, po najnowsze i bijące rekordy popularności. Będzie można przyjrzeć się z bliska dumnym Harleyom, zjawiskowym chopperom, wytrzymałym motocyklom turystycznym i zwinnym ścigaczom. Ogromne wrażenie robi zawsze parada motocykli, którą z daleka można rozpoznać po dudniących odgłosach setek silników i barwnych kombinezonach kierowców. Na deser przygotowano pokazy stuntu - prawdziwy motoshow dla ludzi o mocnych nerwach, którym nieustraszeni jeźdźcy będą prezentować takie wyczyny jak wheelie (jazda na tylnym kole), stoppie (stanie na przednim kole) czy jazda na stojąco. A dla zgłodniałych (nie tylko wrażeń) znajdzie się również coś na ząb w strefie gastronomicznej – opisują organizatorzy.

Podczas imprezy motocykliści przeprowadzą zbiórkę na 14-letniego Łukasza. - Pieniądze ze zbiórki przekazane zostaną 14-letniemu Łukaszowi z Górek Wielkich, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. 2 lata temu jeszcze chodził, dzisiaj już nie jest w stanie samodzielnie jeździć wózkiem przez postęp choroby. Zbiórka ma na celu wsparcie rodziny w zakupie podnośnika, dzięki któremu chłopak będzie mógł być np. przenoszony. Koszt to około 5000zł więc cel jak najbardziej realny. Jeszcze raz zapraszamy do Ustronia Polany i do wsparcia akcji – zachęcają motocykliści.

Więcej informacji można uzyskać na wydarzeniu na Facebooku


red.

 

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-10-10 15:10:23
Równo-mierny: Jak to było... kolejny \"spęd\"? ;-) Czy to określenie dotyczy tylko moherów, a szanowanych użytkowników dróg już nie??
2017-10-10 18:18:16
Przepierón: Wiela biere farorz za pokropiyni wodóm motoru?
2017-10-15 18:07:49
krzysztof.mm: mierny<br />nie tylko<br />wszystkich baranów i owieczek się tyczy co ich pastuchy spędzają
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: