Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Morderstwo w pociągu w Cz. Cieszynie

Ciało kobiety z raną postrzałową głowy znaleziono w jednym z wagonów pociągu na stacji w Czeskim Cieszynie. Na miejsce przyjeżdża policjantka, kapitan Magda Malá, by rozwikłać sprawę. Na szczęście to nie rzeczywiste zdarzenia, a scenariusz akcji drugiej serii serialu kryminalnego „Cienie we mgle” („Stíny v mlze”), do którego zdjęcia kręcono w miniony piątek (17.03.2023) w Czeskim Cieszynie.

W piątek (17.03.2023), jak informuje oficjalna strona Urzędu Miejskiego w Czeskim Cieszynie, na dworcu kolejowym w tym nadolziańskim mieście zjawili się członkowie ekipy filmowej, którzy kręcą sceny do kolejnego odcinka popularnego serialu „Cienie we mgle” („Stíny v mlze”) z Petrą Špalkową i Jiřím Vyorálkiem w rolach głównych. Tym razem kapitan Magda Malá (grana przez Petrę Špalkową) musi rozwikłać zagadkę związaną z zabójstwem kobiety (Leona Skleničkowa), której ciało znaleziono w wagonie. W produkcji pojawiła się również Jola Ferencowa, aktorka Teatru Cieszyńskiego z Czeskiego Cieszyna.

Serial „Cienie we mgle” zadebiutował w 2022 r. i składa się z 12 odcinków, każdy z nich przedstawiaja inny przypadek tajemniczej zbrodni z Ostrawy i okolic. W rolach głównych występują Petra Špalkowa, Jiří Vyorálek i Petr Panzenberger. Widzowie będą mieli okazję poznać rozwiązanie zagadki dopiero, kiedy serial z drugim sezonie pojawi się na ekranach telewizorów.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: