Mistrzynie ZSEG

Emocjonujący i widowiskowy pojedynek siatkarski o I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt rozegrał się pomiędzy klasami 3eb i 1ht Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie. Lepszymi w tej rywalizacji okazały się jednak siatkarki z klasy 1ht - wygrywając 3:0 w setach i zdobywając tym samym tytuł mistrzyń ZSEG w roku szkolnym 2009/2010.

Organizatorem i głównym sędzią mistrzostw był Wiesław Wojnar oraz nauczyciele wychowania fizycznego w ZSEG.

Gra potoczyła się do trzech wygranych setów, najpierw o III miejsce z udziałem klas: 2ka i 1s. Z tego pojedynku zwycięsko wyszły siatkarki z klasy 1s - wygrywając 3:0 w setach.

Klasyfikacja końcowa  wyłoniła zwycięzców, pierwsze miejsce zdobyła klasa 1 ht, drugie miejsce wywalczyła klasa 3 eb, trzecie miejsce w piłce siatkowej dziewcząt zdobyła klasa  1s, czwarte zdobyły uczennice 2ka.

Mistrzynie ZSEG otrzymały przechodni puchar i dyplom. Drużyna wystąpiła w składzie:  Basia Sikora, Patrycja Barańska, Ania Cieślar, Anita Tolasz, Ania Czerkowska i Dagmara Pajączkowska.

Wicemistrzynie - zagrały w składzie: Aneta Gaszyńska, Ola Urbanowicz, Justyna Rekiel, Magda Miklar, Marcelina Ryś, Magda Macura i Ewelina Krzempek.

Trzecie miejsce wywalczyły: Patrycja Przybyła, Monika Boruta, Agata Piżumy, Ewa Jaworska, Kasia Sikora i Natalia Podżorska.

Czwarte były: Karina Fryda, Edyta Foldyna, Basia Bielesz, Natalia Pniok, Kinga Wrona, Lucyna Paździorko, Greta Sudol i Agnieszka Sokołowska.