Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mistrzowie parkowania (28)

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w lipcu, sierpniu i  wrześniu 2019 roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE

  • Poprzednie odcinki - Zobacz
źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-04 13:09:40
Joker: Zgadzam się że niektórzy parkują byle jak i bez szacunku dla innych ludzi. Parkowanie na przejściach czy zaraz przed to powinno być piętnowane i karane ale inne przypadki czasem jestem w stanie przymknąć oko bo miasto poza karaniem nie robi nic by zwiększyć ilość miejsc parkingowych. Sam mieszkam prawie w centrum miasta i widzę co się dzieje jaka jest walka o każde miejsce parkingowe. Jak jest tylko kawałek terenu miejskiego to się go sprzedaje na kolejny sklep czy dom a nic nie przeznacza się na nowe parkingi. Zresztą powinno być od górnie nakazane budowanie wszelkich nowych instytucji czy firm, domów (w centrum miasta) wraz z wydzielonymi miejscami parkingowymi przynajmniej w stosunku 1:1 mieszkańca czy wielkości firmy. To że niektórzy ludzie parkują jakby prawo jazdy wygrali w chipsach to jest oczywista sprawa i należy karać ale kiedyś zwróciłem uwagę kierowcy że stanął tak że zajmuje 2 miejsca to powiedział że specjalnie tak parkuje żeby mu nikt auta nie obił. Tacy ludzie to idioci którzy nie szanują innych i takim bo bym sypał mandaty aż miło :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: