Mistrzowie parkowania (15)

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w  marcu tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE

(red)

Poprzednie galerie z serii - ZOBACZ>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-04-03 18:29:52
badi0: Uważam, że nie powinno się zasłaniać numerów samochodów na zdjęciach. Może wtedy głupio by się zrobiło tym \"mistrzom\" i na drugi raz by się zastanowił nad swoim postępowaniem. A Straż Miejska zamiast blokad i mandatów, powinna przyklejać \"karne k...sy\".
2017-04-03 21:12:02
doler: Fotek mogło by być więcej ale jak zamiast kontrolowania miasta śpi sie pod żłobkiem na Liburni to efekty sesji sa jakie sa ... mizerne.
2017-04-04 19:02:55
seba_css: @badi0<br />Oczywiście,<br />znacznie bardziej dotkliwą karą jest napiętnowanie społeczne delikwenta niż karanie mandatem.<br />Jakby taki kierowca usłyszał przytyk w sklepie lub za plecami na spacerze to myślę, że kolejny raz by tak nie zaparkował.<br />Wyłączając chamów, którzy mają zawsze rację, a opinię innych gdzieś...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją