Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mistrzostwa świata KONG SAO

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mikołowie odbyły się otwarte Mistrzostwa Świata KONG SAO w sztukach walki. W mistrzostwach tych wzięło udział prawie 300 zawodników z 12 państw. Rywalizacja odbywała się w 9 konkurencjach.

W mistrzostwach tych wzięli udział również przedstawiciele cieszyńskiej sekcji Kung-Fu/Ju-Jitsu - Maciej Liszka 2 Dan i Tomasz Kołeczko 1 Dan w konkurencji DUO SYSTEM (prezentacja technik samoobrony).

- Informację o zawodach otrzymaliśmy bardzo późno, zaledwie dwa tygodnie przed mistrzostwami, jednak Maciej Liszka i Tomasz Kołeczko to wysokiej klasy zawodnicy i pomimo tego sprostali zadaniu – podkreśla Ryszard Bochm.

Specjalistyczny trening przez ostatnie dwa tygodnie pod kierunkiem instruktora sztuk-sportów walki i samoobrony Ryszarda Bochm sprawił, że panowie w eliminacjach byli bezkonkurencyjni prezentując dynamiczne techniki perfekcyjnego systemu samoobrony Dju-Su Kung-Fu i Ju-Jitsu.

Ten sam wyczyn powtórzyli w niedzielnych finałach zdobywając złote medale i tytuł mistrzów świata w konkurencji DUO SYSTEM KONG SAO.

To bardzo duży sukces zawodników oraz duży sukces instruktora. Jego uczniowie zdobywali złote medale w zawodach Yoshinkan Aikido, złote medale w mistrzostwach Polski, złote medale w Pucharze Polski oraz złote medale w mistrzostwach świata.

Następne mistrzostwa już niebawem – 13 listopada, o wynikach poinformujemy.
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: