Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Mistrzostwa Śląska Juniorów w pływaniu

W dniach 2-3 marca na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie odbyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów w pływaniu. Do rywalizacji stanęli 14,15,16-18-latkowie.

2-3 marca (2012) w Radlinie przebiegał pod hasłem sportowej rywalizacji. Na pływalni MOSiR odbyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów.

- Po raz kolejny chlubą naszego klubu okazał się być Marcin Chrapek, który zdobył trzy medale Mistrzostw Śląska! Matylda Faruzel do kompletu dołożyła kolejny krążek – relacjonuje trener Łukasz Widzik z Młodzieżowego Towarzystwa Pływackiego Delfin Cieszyn.

Najlepsze wyniki uzyskali:

Marcin Chrapek - dwa srebrne medale na dystansie 200 m  i 400 m stylem dowolnym, brązowy medal na 1500 m dowolnym, “bramborowy" na 100 m stylem dowolnym.

Matylda Faruzel - srebrny medal na dystansie 100 m stylem klasycznym, 7 miejsce na 800 m  dowolnym oraz 10 miejsce na 400 m stylem dowolnym.

Dominika Kustra - jej najlepszym rezultatem było zajęcie 6 miejsca na 800 m stylem dowolnym oraz dwa 7 miejsca na 400 m stylem dowolnym i 200 m grzbietowym.

- Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy sukcesów oraz życzymy powodzenia w przygotowywaniach do kolejnych ważnych zawodów jakimi będą Mistrzostwa Polski, które odbędą się końcem czerwca w Szczecinie – dodaje Łukasz Widzik.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: