Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mirosław Suchoń dla Ox.pl

Redaktor Krzysztof Rojowski porozmawiał z posłem Mirosławem Suchoniem na temat trwających protestów w ramach Strajku Kobiet, groźbie "veta" polskiego rządu wobec wieloletniego budżetu Unii Europejskiej czy kontroli, jaką przeprowadza polityk w Ministerstwie Aktywów Państwowych.
źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

12
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-23 21:40:21
politykier: Tak nazywanego "Strajku Kobiet"... albo protestów organizowanych przez Ogólnopolski Strajk Kobiet... Przedstawiajmy sytuację zgodnie z prawdą, a nie jako komuś wygodniej...
2020-11-23 22:03:29
Pogromca pogromców i cwaniaczków: POwiacy są na głodzie już 5 lat. Mają dość. Chcą do koryta, zapasy tłuszczu się kończą...
2020-11-23 22:07:45
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Motto POKO Pamiętaj:jedna zasada jest dla mnie święta,k, ...Naucz się tego,jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał.Jak będziesz w Platformie,będę cię bronił,k, ...,jak niepodległości.Jak wyjdziesz z Platformy,to masz problem. Nie ma KOD-u,KOD jest niczym.Ci ludzie z tego KOD-u,bez organizacji,są niczym.Możesz mieć tysiąc ludzi,bez organizacji są niczym.Możesz mieć stu żołnierzy,którzy są,k, ...,spartanami i w,... bią ten tysiąc w kosmos.Pospolite ruszenia w Polsce kończyły się tym,że się napili na końcu Sejmu,k ....Jak szło wojsko zaciężne przeciwnika,to wypier, ...do domu.Taki jest KOD.Nie wierz w takie rzeczy.Ci ludzie na końcu-patrz,kto jest sensowny i bierz go do siebie.To jest metoda.Kodziarze to nie jest żadna siła.Oni będą świetni wiesz do czego?Żeby brać komórki i filmować.Do tego się nadają,nic innego,naprawdę.Ja was przepraszam,ale jadę teraz,k, ...,na komisję.
2020-11-24 00:39:23
politykier: Nie zapominajmy, że już 16 grudnia 2016 r. pewna linia polityczno-partyjna aranżowała próbę przeprowadzenia w Polsce puczu wymierzonego w obalenie legalnie wybranych władz. Wcześniej powstaje Ogólnopolski Strajk Kobiet, a nieco później na światło wychodzi manifest Bartosza Kramka „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”. Zdaje się, jak czas pokazał, że poniektóre punkty zapisane w manifeście faktycznie zostały zrealizowane. Warto odnieść się również do sytuacji międzynarodowej, gdzie zaobserwowaliśmy stosowanie podwójnej moralności przez poszczególne organizacje i instytucje. Dziwnym sposobem UE zajmowała się weryfikowaniem przestrzegania konstytucji w Polsce i równolegle nie zauważyła np. łamania konstytucji RFN przez tamtejszych rządzących, chociażby w odniesieniu do terminu powołania rządu. Inna organizacja podejmowała w Polsce aktywne działania, które przedstawiała jako zmierzające do zapewnienia ochrony przyrody, tymczasem wobec ewidentnie szkodzącym środowisku posunięciom Berlina zachowała milczenie lub ograniczyła się do złożenia formalnego protestu. Dziwnym zbiegiem okoliczności, kiedy w Polsce prowokowane są antyrządowe wystąpienia, Zachód grozi Warszawie wyrzuceniem z UE i nie zachowuje się z adekwatną konsekwencją w odniesieniu do protestów np. we Francji, gdzie faktycznie dochodzi do łamania praw człowieka i obywatela w stosunku do demonstrujących.
2020-11-24 00:42:48
politykier: Czasem wypada się zastanowić i to w całkowitym oderwaniu od etykietek partyjnych, czy zasadne są inicjowane z zewnątrz działania zmierzające w swej konsekwencji do obalenia legalnie wybranych polskich władz? Czy czasem poniektórzy nasi zachodni "przyjaciele" nie dopuszczają się nadużyć? Zwłaszcza tych nadużyć godzących w naszą suwerenność? Czy działania Zachodu wobec Polski nie przypominają już czasem realizacji uwspółcześnionej wersji "Doktryny Breżniewa" ze słusznie minionego już okresu? Chociażby w związku z odchyleniami wobec narzucanych założeń ideologicznych z Zachodu?
2020-11-24 00:44:10
politykier: Z obecnym rządem można się nie zgadzać, można ten krytykować, nawet zmusić do oddania władzy, ale tylko w sposób legalny i bez ingerencji zagranicznych "sojuszników". Już niegdyś istniały koterie, które dla przejęcia władzy w Polsce odwoływały się do zagranicznej pomocy i jak się to przełożyło na suwerenność państwa?
2020-11-24 08:37:26
jasper: Typowe pisdum- dyrdum pisbolszewi, to do powyzszych. Klania sie Jaroslav Hašek / „ wojak Szwejk“ - „ Tylko kompletni idioci moga kochac wladze, ktora wszystkich uwaza za idiotow ...“
2020-11-24 15:42:22
krzysztof mm: barani łeb zakuty we wiadrze z wyraźnymi objawami chronicznego o p i p i e n i a, to dziś w miarę jak notowania partii lecą na pysk coraz bardziej powszechna przypadłość tępego pisiactwa
2020-11-24 17:09:05
pawel21_13: Poseł Chujoń udziela wywiadu portalowi POx.pl
2020-11-24 19:09:23
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Tobie lecą saletra gacie. Znowu się powtarzasz. Za kolejnych 5 lat dalej będziesz w tym samym miejscu tylko bardziej chory z zawiści.
2020-11-24 22:19:32
pawel21_13: Tata i jego rodzina dają łapki w dół niewygodnym postom. Jedne posty 20 w dół inne 20 w górę. Zenada.
2020-11-25 05:10:10
Ar--Ai: pawel chujoń pisze komentarze na ox.pl - jaki chuj on i jego tatuś, takie komentarze
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: