Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mikołowsko - hażlaski triumf

W dniach 15 -16 listopada 2019 roku rozegrano 45 Rajd Cieszyńskiej Barbórki 2019, w ramach którego została rozegrana 6 runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska (SKJS).

Zawodnicy (SKJS) mieli do pokonania o połowę mniej kilometrów niż ich licencjonowani koledzy. Na Ziemi Cieszyńskiej zaciętą walkę o zwycięstwo w rajdzie toczyli Sebastian Bojdoł pilotowany przez Andrzeja Mrowczyka (Renault Clio RS) oraz Sławomir Sikora pilotowany przez Jakuba Sikorę (Subaru Impreza WRX).

Pilot Sebastiana Bojdoła zaprezentował wysoki poziom. W nowym zespole ma już na swoim koncie sukces, bowiem już w drugim rajdzie w nowych barwach Bojdoł Rally Team odniósł pełne zwycięstwo i zdobył puchar (Klasyfikacja Generalna Rajdu SKJS 45 Cieszyńska Barbórka - Klasyfikacja K3).

Warte podkreślenia jest to, iż załoga Bojdoł/Mrowczyk podczas piątkowego prologu została najszybszą ośką rajdu pokonując wszystkich zawodników, również tych z licencjami rajdowymi i ustąpiła tylko czterem załogom w samochodach PROTO i R5. To wydarzenie jest bardzo dobrym prognostykiem przed kolejnymi startami.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-18 17:29:47
krokusik: Dla załogi brawa, a dla redaktora wielki minus. Zaczynasz panie jak w "łonecie" pisać sensacyjne tytuły, jakby chłopaki zdobyły mistrza śląska. A potem nic. Masz żółtą kartkę za robienie z ludzi głupków. btw: Niekumaty w te klocki gdzie ma przeczytać w artykule o Hażlachu i tryumfie?
2019-11-18 19:24:02
Hasal: RENO Clio...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: