Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mikołajkowy Turniej Judo w Simoradzu

W minioną sobotę w Pawilonie Sportowym LKS 'Wyzwolenie' Simoradz odbył się tradycyjny Mikołajkowy Turniej Judo, w którym wystartowało 148 młodych adeptów tej dyscypliny sportu, reprezentujących barwy 10 drużyn.
Sześciu naszych judoków stanęło na najwyższym stopniu podium, a byli to Sonia Stańczyk (MOSiR Cieszyn), Klaudia Skurzok, Sebastian Bieniek, Paweł Burdek (wszyscy LKS Wyzwolenie Simoradz), Artur Drogowski (KJ Koka Jastrzębie) oraz Michał Gajdek (MOSiR Cieszyn).

Wyniki:

Dziewczęta

Kategoria do 24 kg
1. Klaudia Szczepańczyk (KS Gwardia Bielsko-Biała)
2. Sylwia Nikiel (UKS Sokół Pisarzowice)
3. Małgorzata Błaszczyk (UKS Wisła Centrum)

Kategoria do 28 kg
1. Justyna Kamińska (KS Gwardia Bielsko-Biała)
2. Karolina Zabroszczyk (UKS Dwójka Rydułtowy)
3. Natalia Podżorska (UKS Wisła Centrum)

Kategoria do 31 kg
1. Sonia Stańczyk (MOSiR Cieszyn)
2. Dominika Błasiak (LKS Wyzwolenie Simoradz)
3. Natalia Stańczyk (MOSiR Cieszyn)

3. Paulina Brosz (GKS Czarni Bytom)

Kategoria do 34 kg
1. Oliwia Wolny (GKS Czarni Bytom)
2. Natalia Cyburt (UKS Dwójka Rydułtowy)
3. Sylwia Korona (UKS Wisła Centrum)
3. Agata Jędrzychowska (GKS Czarni Bytom)

Kategoria do 37 kg
1. Kinga Siarkowska (KS Gwardia Bielsko-Biała)
2. Żaneta Cichy (MOSiR Cieszyn)
3. Klaudua Szachłowicz (KS Gwardia Bielsko-Biała)
3. Dagmara Pajączkowska (MOSiR Cieszyn)

Kategoria do 40 kg
1. Alicja Nowak (GKS Czarni Bytom)
2. Katarzyna Raszka (UKS Wisła Centrum)

Kategoria do 43 kg
1. Klaudia Skurzok (LKS Wyzwolenie Simoradz)
2. Weronika Raszka (UKS Wisła Centrum)
3. Judyta Pękała (GKS Czarni Bytom)

Kategoria pow. 43 kg
1. Monika Rycak (KS Gwardia Bielsko-Biała)
2. Laura Wawrzyczek (KS Gwardia Bielsko-Biała)
3. Michalina Pietruszka (UKS Dwójka Rydułtowy)


Chłopcy

Kategoria do 25 kg
1. Kacper Ciszowski (WKJ Satori Wodzisław Śl.)
2. Paweł Zabrocki (KS Gwardia Bielsko-Biała)
3. Ostar Dobija (KS Gwardia Bielsko-Biała)
3. Jakub Wirkijowski (KS Gwardia Bielsko-Biała)

Kategoria do 28 kg
1. Dawid Kamiński (UKS Dwójka Rydułtowy)
2. Kamil Górniak (LKS Wyzwolenie Simoradz)
3. Jakub Krajczok (UKS Dwójka Rydułtowy)
3. Dawid Nikiel (UKS Sokół Pisarzowice)

Kategoria do 31 kg
1. Maciej Kowalski (UKS Dwójka Rydułtowy)
2. Rafał Brodacz (GKS Czarni Bytom)
3. Sebastian Pajączkowski (MOSiR Cieszyn)
3. Szymon Sikora (GKS Czarni Bytom)

Kategoria do 34 kg
1. Sebastian Bieniek (LKS Wyzwolenie Simoradz)
2. Michał Legierski (GKS Czarni Bytom)
3. Marcin Brzezina (UKS Dwójka Rydułtowy)
3. Zdzisław Tomiczek (WKJ Satori Wodzisław Śl.)

Kategoriad do 36 kg
1. Artur Drogowski (KJ Koka Jastrzębie)
2. Mariusz Stebnicki (GKS Czarni Bytom)
3. Piotr Pierchała (UKS Dwójka Rydułtowy)
3. Łukasz Klimasz (UKS Dwójka Rydułtowy)

Kategoria do 39 kg
1. Paweł Burdek (LKS Wyzwolenie Simoradz)
2. Michał Wójcik (KS Gwardia Bielsko-Biała)
3. Łukasz Rybak (GKS Czarni Bytom)
3. Kamil Sadowski (LKS Wyzwolenie Simoradz)

Kategoria do 42 kg
1. Michał Gajdek (MOSiR Cieszyn)
2. Adam Pawłowski (WKJ Satori Wodzisław Śl.)
3. Patryk Wawrzyczek (KS Gwardia Bielsko-Biała)

Kategoria do 45 kg
1. Kamil Bierza (UKS Dwójka Rudułtowy)
2. Kamil Grzechnik (WKJ Satori Wodzisław Śl.)
3. Piotr Czyżowicz (GKS Czarni Bytom)

Kategoria pow. 45 kg (grupa młodsza)
1. Maciej Gera (GKS Czarni Bytom)
2. Ryszard Kubica (LKS Wyzwolenie Simoradz)
3. Grzegorz Kłoczko (GKS Czarni Bytom)
3. Damian Meler (UKS Wisła Centrum)

Kategoria pow. 45 kg (grupa starsza)
1. Rafał Walisko (GKS Czarni Bytom)
2. Robert Pawłowski (WTJ Satori Wodzisław Śl.)
3. Wojciech Marcinkowski (GKS Czarni Bytom)
3. Dastin Kukieła (KS Gwardia Bielsko-Biała)
źródło: olza.pl
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: